fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Агрохімія

25/ 09/ 2017
  Агрохімічний комітет Асоціації отримав роз’яснення щодо застосування санкцій відповідно до Указу Президента України №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Так, після підписання Президентом Указу, у компаній-членів Асоціації виник ряд питань стосовно співпраці з фізичними та юридичними особами, що знаходяться в санкційному списку відповідно до Указу. Особливо, компанії були стурбовані використанням програмного забезпечення 1С та ABBYY. Наразі, компанії отримали роз’яснення, що значно полегшить ведення прозорого бізнесу в Україні. Ми вдячні РНБО, СБУ та Мінюсту за готовність до діалогу та своєчасне надання інформації!

Агрохімічний комітет Асоціації отримав роз’яснення щодо застосування санкцій відповідно до Указу Президента України №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Так, після підписання Президентом Указу, у компаній-членів Асоціації виник ряд питань стосовно співпраці з фізичними та юридичними особами, що знаходяться в санкційному списку відповідно до Указу. Особливо, компанії були стурбовані використанням програмного забезпечення 1С та ABBYY.

Наразі, компанії отримали роз’яснення, що значно полегшить ведення прозорого бізнесу в Україні.

Ми вдячні РНБО, СБУ та Мінюсту за готовність до діалогу та своєчасне надання інформації!

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: