fbpx

Харчові питання

20/ 07/ 2017

Представники Харчового комітету Європейської Бізнес Асоціації звернулись з запитом до Державної служби з питань якості та безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів України стосовно необхідності надання роз’яснень територіальним органам щодо застосування оновлених положень статті 53 Закону №771/97-ВР від 23 грудня 1997 року «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». Йдеться про зміни, пов’язані зі скасуванням вимоги щодо обов’язкового супроводження міжнародними сертифікатами деяких композитних продуктів, вантажі з якими ввозяться або пересилаються на митну територію України.

Ми раді повідомити, що Держпродспоживслужба роз’яснила часові рамки набрання чинності окремих положень Закону №2042-VIII від 18 травня 2017 року. З листом-роз’ясненням можна ознайомитися за посиланням.

Асоціація вдячна за такі оперативні кроки зі сторони Держпродспоживслужби. Представники бізнесу сподіваються, що відповідні нововведення сприятимуть спрощенню проходження контролю вантажами на території України.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: