fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ветеринарні препарати

30/ 06/ 2017
  30 червня 2017 року Президент України підписав проект Закону №0906 від 27 листопада 2014 року «Про державний контроль, що здійснюється з метою перевірки відповідності законодавству про безпечність та якість харчових продуктів і кормів, здоровя та благополуччя тварин». Комітет виробників ветеринарних препаратів Європейської Бізнес Асоціації послідовно підтримував пропозицію щодо відновлення ліцензування виробництва ветеринарних препаратів в Україні, яка знайшла своє відображення у прикінцевих та перехідних положеннях Закону №2042-VIII (див. зміни до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності»). Основні положення Закону №2042-VIII набирають чинності після 9-місячного перехідного періоду, протягом якого необхідно розробити та прийняти близько 40 підзаконних актів, у тому числі ліцензійні умови для виробників ветеринарних препаратів. Експерти Комітету виробників ветеринарних препаратів Асоціації готові долучитись до розробки ліцензійних умов та вдячні як розробникам змін, так і усім залученим органам державної влади за конструктивний діалог та співпрацю з бізнесом.  

30 червня 2017 року Президент України підписав проект Закону №0906 від 27 листопада 2014 року «Про державний контроль, що здійснюється з метою перевірки відповідності законодавству про безпечність та якість харчових продуктів і кормів, здоров’я та благополуччя тварин».

Комітет виробників ветеринарних препаратів Європейської Бізнес Асоціації послідовно підтримував пропозицію щодо відновлення ліцензування виробництва ветеринарних препаратів в Україні, яка знайшла своє відображення у прикінцевих та перехідних положеннях Закону №2042-VIII (див. зміни до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності»).

Основні положення Закону №2042-VIII набирають чинності після 9-місячного перехідного періоду, протягом якого необхідно розробити та прийняти близько 40 підзаконних актів, у тому числі ліцензійні умови для виробників ветеринарних препаратів. Експерти Комітету виробників ветеринарних препаратів Асоціації готові долучитись до розробки ліцензійних умов та вдячні як розробникам змін, так і усім залученим органам державної влади за конструктивний діалог та співпрацю з бізнесом.

 

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: