fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Побутова електротехніка

24/ 05/ 2017
  Асоціація вітає прийняття та публікацію Постанови Уряду №359 від 24 травня2017 року про затвердження Технічного регламенту енергетичного маркування телевізорів та Постанови Уряду №360 від24 травня 2017 року про затвердження Технічного регламенту енергетичного маркування кондиціонерів. Комітет побутової електротехніки Асоціації підтримує гармонізацію сфери технічного регулювання в Україні у відповідності до Директив ЄС. Водночас ми переконані, що всі нові прийняті технічні регламенти повинні включати відповідні перехідні періоди, які передбачені в більшості Директив ЄС та дають змогу індустріям імплементувати нові зміни на виробництві без непотрібного зайвого тиску.

Асоціація вітає прийняття та публікацію Постанови Уряду №359 від 24 травня2017 року про затвердження Технічного регламенту енергетичного маркування телевізорів та Постанови Уряду №360 від24 травня 2017 року про затвердження Технічного регламенту енергетичного маркування кондиціонерів.

Комітет побутової електротехніки Асоціації підтримує гармонізацію сфери технічного регулювання в Україні у відповідності до Директив ЄС. Водночас ми переконані, що всі нові прийняті технічні регламенти повинні включати відповідні перехідні періоди, які передбачені в більшості Директив ЄС та дають змогу індустріям імплементувати нові зміни на виробництві без непотрібного зайвого тиску.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: