fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Регуляторні питання

28/ 12/ 2016
  Кабінет Міністрів України визначив перелік товарів, експорт та імпорт яких підлягатиме ліцензуванню, а також обсяги квот таких товарів на 2017 рік. Асоціація наголошувала на необхідності якнайскорішого прийняття даного Переліку та вітає такі дії Кабінету Міністрів. Відповідне рішення затверджене Постановою КМУ №1009 «Про затвердження переліків товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та квот на 2017 рік». Ми очікуємо, що воно сприятиме формуванню раціональної структури експорту та імпорту окремих видів товарів та виконанню відповідних міжнародних угод України.

Кабінет Міністрів України визначив перелік товарів, експорт та імпорт яких підлягатиме ліцензуванню, а також обсяги квот таких товарів на 2017 рік. Асоціація наголошувала на необхідності якнайскорішого прийняття даного Переліку та вітає такі дії Кабінету Міністрів.

Відповідне рішення затверджене Постановою КМУ №1009 «Про затвердження переліків товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та квот на 2017 рік». Ми очікуємо, що воно сприятиме формуванню раціональної структури експорту та імпорту окремих видів товарів та виконанню відповідних міжнародних угод України.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: