fbpx

Зернові та олійні культури

16/ 10/ 2015

В умовах економічної стагнації надзвичайно важливим є збільшення виробництва та експорту сільськогосподарської продукції. Це сприяє надходженню коштів до Державного бюджету України, створенню нових робочих місць та покращенню інфраструктури галузі. У той же час, диверсифікація ринків збуту української сільськогосподарської продукції є одним з ключових пріоритетів розвитку галузі.


Протягом останніх років спостерігається тенденція до збільшення продажів сільськогосподарських культур на ринки Азії. Просування зернових та олійних культур у цих напрямках, на думку бізнес-спільноти, є стратегічно важливим, адже саме вони вважаються найбільш перспективними.


Згідно з даними, наданими експертами Комітету зернових та олійних культур Асоціації, в поточному сезоні на частку країн цього регіону припадає близько 43% світового споживання зерна і близько 48% споживання рослинних олій. Окремо треба зазначити про стійке зростання в останні роки експорту української сільськогосподарської продукції до Китайської Народної Республіки, що, на нашу думку, має позитивно вплинути на розвиток відносин між Україною та КНР.


Завдяки співпраці Мінагрополітики, Держвефітослужби та Комітету Асоціації наразі ряд компаній-членів Асоціації були включені до переліку осіб, які планують експорт зазначених культур до КНР.


Асоціація хотіла б висловити подяку Мінагрополітики та Держветфітослужбі за кооперацію, яка дозволить збільшити обсяги експорту вітчизняного збіжжя на цей перспективний ринок!


Юридична довідка:


На сьогодні між Україною та КНР підписано три міждержавні протоколи, які регулюють експортно-імпортні операції по трьом культурам:Зазначені документи встановлюють вимоги щодо якості та безпечності зернових культур, які українські зернотрейдери планують експортувати до КНР.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: