fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Логістичні питання, Відновлення України

01/ 07/ 2022
  29 червня у рамках зустрічі директорату з питань транспорту Єврокомісії «Connecting Europe Days 2022» Міністр інфраструктури України та Єврокомісар з питань транспорту підписали так званий «транспортний безвіз» – Спеціальну Угоду про транспортну лібералізацію між Україною та Європейським Союзом. Текст Угоди передбачає виконання двосторонніх та транзитних перевезень українськими перевізниками без дозволів на міжнародні автомобільні перевезення. Іншими словами, питання та проблеми, що досить часто виникали для українських перевізників через нестачу дозволів зникнуть, адже після підписання Спеціальної Угоди вони будуть взагалі не потрібні. Враховуючи те, що більшість українських портів заблоковані, а транспортна інфраструктура має численні пошкодження, таке рішення, очевидно, сприятиме міжнародній торгівлі та інтенсифікації українського експорту. Окрім того, покращить та прискорить логістику між Україною та ЄС. Угода набирає чинності з моменту ратифікації і діятиме до 30 червня 2023 року з можливістю пролонгації. Європейська Бізнес Асоціація щиро вітає це рішення, адже спільнота однією з перших в Україні почала говорити про необхідність лібералізації автоперевезень ще кілька років тому.

29 червня у рамках зустрічі директорату з питань транспорту Єврокомісії «Connecting Europe Days 2022» Міністр інфраструктури України та Єврокомісар з питань транспорту підписали так званий «транспортний безвіз» – Спеціальну Угоду про транспортну лібералізацію між Україною та Європейським Союзом.

Текст Угоди передбачає виконання двосторонніх та транзитних перевезень українськими перевізниками без дозволів на міжнародні автомобільні перевезення. Іншими словами, питання та проблеми, що досить часто виникали для українських перевізників через нестачу дозволів зникнуть, адже після підписання Спеціальної Угоди вони будуть взагалі не потрібні.

Враховуючи те, що більшість українських портів заблоковані, а транспортна інфраструктура має численні пошкодження, таке рішення, очевидно, сприятиме міжнародній торгівлі та інтенсифікації українського експорту. Окрім того, покращить та прискорить логістику між Україною та ЄС.

Угода набирає чинності з моменту ратифікації і діятиме до 30 червня 2023 року з можливістю пролонгації. Європейська Бізнес Асоціація щиро вітає це рішення, адже спільнота однією з перших в Україні почала говорити про необхідність лібералізації автоперевезень ще кілька років тому.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: