fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зернові та олійні культури

20/ 10/ 2021
  Європейська Бізнес Асоціація повідомляє, що граничні обсяги експорту пшениці на 2021/2022 маркетинговий рік були затверджені. Відповідно до додатку до Меморандуму, граничний обсяг експорту пшениці було погоджено на рівні 25,3 млн тонн (всіх класів). Даний документ є одним із факторів збереження балансу між внутрішнім споживанням зернових та експортними можливостями. Адже стабільність та прогнозованість є пріоритетом для України і одним із головних чинників національної та продовольчої безпеки. Довідково: Меморандум про взаєморозуміння між Мінагрополітики та учасниками зернового ринку у 2021/2022 маркетинговому році було підписано 5 липня 2021 року. Даний документ містить механізми взаємодії учасників ринку зерна, обмін інформацією щодо перспектив експорту зернових культур, здійснення моніторингу функціонування зернового ринку. Згідно з даними Мінагрополітики, пшениця займає третє місце у товарній структурі експорту української агропродукції. Зокрема, у січні – липні 2021 року доля експорту пшениці у товарній структурі міжнародної торгівлі агропродукцією становила 13,9%.    

Європейська Бізнес Асоціація повідомляє, що граничні обсяги експорту пшениці на 2021/2022 маркетинговий рік були затверджені. Відповідно до додатку до Меморандуму, граничний обсяг експорту пшениці було погоджено на рівні 25,3 млн тонн (всіх класів).

Даний документ є одним із факторів збереження балансу між внутрішнім споживанням зернових та експортними можливостями. Адже стабільність та прогнозованість є пріоритетом для України і одним із головних чинників національної та продовольчої безпеки.

Довідково:

Меморандум про взаєморозуміння між Мінагрополітики та учасниками зернового ринку у 2021/2022 маркетинговому році було підписано 5 липня 2021 року. Даний документ містить механізми взаємодії учасників ринку зерна, обмін інформацією щодо перспектив експорту зернових культур, здійснення моніторингу функціонування зернового ринку.

Згідно з даними Мінагрополітики, пшениця займає третє місце у товарній структурі експорту української агропродукції. Зокрема, у січні – липні 2021 року доля експорту пшениці у товарній структурі міжнародної торгівлі агропродукцією становила 13,9%.

 

 

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: