fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Деревообробна та меблева галузь

23/ 04/ 2021
  Асоціація рада повідомити, що Кабінет Міністрів України схвалив Порядок проведення національної інвентаризації лісів, яким унормовано процедури проведення національної інвентаризації лісів та регламентовано повноваження та відповідальність центральних органів виконавчої влади. В Україні державний облік лісів був проведений тільки в 1996 та 2011 роках. Наразі актуальної інформації про ліси України немає, зокрема відсутні статистично достовірні оцінки кількісних та якісних показників стану та динаміки лісів, їх ресурсного потенціалу. Проведення національної інвентаризації лісів в Україні дозволить зібрати та систематизувати дані про ліси в загальнодержавному масштабі для стратегічного планування розвитку галузі, ведення лісового господарства, державного лісового кадастру, моніторингу лісів. Для ефективного управління лісовими ресурсами необхідні точні дані про їхні кількісні та якісні характеристики. Інвентаризація дозволить отримані дані щодо фактичної лісистості держави, загальних запасів деревини в лісах та її технічної придатності, що в свою чергу допоможе сформувати стратегію розвитку як лісової так і деревообробної галузі на роки уперед. Дякуємо Міністерству захисту довкілля та природних ресурсів України та Державному агентству лісових ресурсів України за докладені зусилля для реалізації національної інвентаризації!  

Асоціація рада повідомити, що Кабінет Міністрів України схвалив Порядок проведення національної інвентаризації лісів, яким унормовано процедури проведення національної інвентаризації лісів та регламентовано повноваження та відповідальність центральних органів виконавчої влади.

В Україні державний облік лісів був проведений тільки в 1996 та 2011 роках. Наразі актуальної інформації про ліси України немає, зокрема відсутні статистично достовірні оцінки кількісних та якісних показників стану та динаміки лісів, їх ресурсного потенціалу.

Проведення національної інвентаризації лісів в Україні дозволить зібрати та систематизувати дані про ліси в загальнодержавному масштабі для стратегічного планування розвитку галузі, ведення лісового господарства, державного лісового кадастру, моніторингу лісів.

Для ефективного управління лісовими ресурсами необхідні точні дані про їхні кількісні та якісні характеристики. Інвентаризація дозволить отримані дані щодо фактичної лісистості держави, загальних запасів деревини в лісах та її технічної придатності, що в свою чергу допоможе сформувати стратегію розвитку як лісової так і деревообробної галузі на роки уперед.

Дякуємо Міністерству захисту довкілля та природних ресурсів України та Державному агентству лісових ресурсів України за докладені зусилля для реалізації національної інвентаризації!

 

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: