fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Охорона здоров’я

28/ 12/ 2020
  Європейська Бізнес Асоціація повідомляє про прийняття Кабінетом Міністрів України постанови «Про затвердження Порядку проведення державної оцінки медичних технологій» №1300 від 23 грудня 2020 року. Прийнята постанова є важливим етапом подальшого розвитку інституційної спроможності системи оцінки медичних технологій (ОМТ), що спрямована на визначення найоптимальнішого лікування з точки зору клінічної ефективності та безпеки, що відбувається за рахунок використання науково обґрунтованих методів під час такої оцінки. Крім того, використання ОМТ забезпечує раціональне використання коштів державного бюджету в сфері охорони здоров’я. Позитивні наслідки впровадження ОМТ під час прийняття рішень у системі охорони здоров’я для пацієнтів України очікуються у підвищенні доступності та ефективності лікування, збільшенні тривалості життя пацієнтів та збереженні, покращенні його якості. Асоціація та Комітет з охорони здоров’я Асоціації висловлюють подяку заступнику Міністра охорони здоров’я України Ігорю Іващенку, представникам Директоратів медичних послуг та фармацевтичного забезпечення МОЗ України, Департаменту ОМТ Державного експертного центру МОЗ України за активну та наполегливу роботу щодо розвитку ОМТ в Україні. Безперечно, це один з найефективніших сучасних підходів визначення пріоритетів у лікуванні та відповідних управлінських рішень, що позитивно вплинуть на інвестиційний імідж країни і дозволять отримати прозорий механізм контролю і використання коштів та застосування якісних лікарських засобів. Маємо надію, що постанова стане рушійною силою для запровадження інших ефективних інструментів забезпечення доступу до лікування, у тому числі інноваційного, зокрема MEAs (Managed entry agreements), а також розблокування оновлення Національного переліку основних лікарських засобів.   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.    

Європейська Бізнес Асоціація повідомляє про прийняття Кабінетом Міністрів України постанови «Про затвердження Порядку проведення державної оцінки медичних технологій» №1300 від 23 грудня 2020 року.

Прийнята постанова є важливим етапом подальшого розвитку інституційної спроможності системи оцінки медичних технологій (ОМТ), що спрямована на визначення найоптимальнішого лікування з точки зору клінічної ефективності та безпеки, що відбувається за рахунок використання науково обґрунтованих методів під час такої оцінки. Крім того, використання ОМТ забезпечує раціональне використання коштів державного бюджету в сфері охорони здоров’я. Позитивні наслідки впровадження ОМТ під час прийняття рішень у системі охорони здоров’я для пацієнтів України очікуються у підвищенні доступності та ефективності лікування, збільшенні тривалості життя пацієнтів та збереженні, покращенні його якості.

Асоціація та Комітет з охорони здоров’я Асоціації висловлюють подяку заступнику Міністра охорони здоров’я України Ігорю Іващенку, представникам Директоратів медичних послуг та фармацевтичного забезпечення МОЗ України, Департаменту ОМТ Державного експертного центру МОЗ України за активну та наполегливу роботу щодо розвитку ОМТ в Україні.

Безперечно, це один з найефективніших сучасних підходів визначення пріоритетів у лікуванні та відповідних управлінських рішень, що позитивно вплинуть на інвестиційний імідж країни і дозволять отримати прозорий механізм контролю і використання коштів та застосування якісних лікарських засобів.

Маємо надію, що постанова стане рушійною силою для запровадження інших ефективних інструментів забезпечення доступу до лікування, у тому числі інноваційного, зокрема MEAs (Managed entry agreements), а також розблокування оновлення Національного переліку основних лікарських засобів.

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

 

 

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: