fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Молочні питання

14/ 08/ 2020
  Нацполіція забезпечуватиме безперешкодний рух вантажівок зі швидкопсувним вантажем На прохання Європейської Бізнес Асоціації, Національна поліція України проведе роз’яснювальну роботу серед територіальних підрозділів патрульної поліції з метою недопущення заборони руху транспортних засобів, що перевозять швидкопсувні вантажі. Зокрема, це стосується й руху молоковозів та машин-рефрижераторів із швидкопсувними молочними продуктами. Раніше Асоціація повідомляла про неправомірні випадки зупинки та заборони руху вантажівок, що транспортують швидкопсувні продукти у літній період. Хоча рух вантажівок за температури повітря вище +28 С° може бути обмежений або заборонений, на перевізників швидкопсувних вантажів ця норма не розповсюджується. Не зважаючи на це, компанії-члени Асоціації неодноразово зіштовхувалися з проблемами при застосуванні цього винятку на практиці. Ми вдячні Національній поліції України за оперативне реагування на наше звернення та вжиття необхідних дій. Сподіваємося, у майбутньому вдасться уникнути випадків несанкціонованої затримки руху молоковозів та машин-рефрижераторів та не обтяжувати роботу бізнесу. 

Нацполіція забезпечуватиме безперешкодний рух вантажівок зі швидкопсувним вантажем

На прохання Європейської Бізнес Асоціації, Національна поліція України проведе роз’яснювальну роботу серед територіальних підрозділів патрульної поліції з метою недопущення заборони руху транспортних засобів, що перевозять швидкопсувні вантажі. Зокрема, це стосується й руху молоковозів та машин-рефрижераторів із швидкопсувними молочними продуктами.

Раніше Асоціація повідомляла про неправомірні випадки зупинки та заборони руху вантажівок, що транспортують швидкопсувні продукти у літній період. Хоча рух вантажівок за температури повітря вище +28 С° може бути обмежений або заборонений, на перевізників швидкопсувних вантажів ця норма не розповсюджується. Не зважаючи на це, компанії-члени Асоціації неодноразово зіштовхувалися з проблемами при застосуванні цього винятку на практиці.

Ми вдячні Національній поліції України за оперативне реагування на наше звернення та вжиття необхідних дій. Сподіваємося, у майбутньому вдасться уникнути випадків несанкціонованої затримки руху молоковозів та машин-рефрижераторів та не обтяжувати роботу бізнесу. 

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: