fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Побутова електротехніка

11/ 03/ 2020
  Асоціація отримала офіційні роз’яснення від Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України щодо застосування Технічного регламенту енергетичного маркування водонагрівачів, баків-акумуляторів та комплектів з водонагрівача і сонячного обладнання. Зокрема, Держенергоефективності підтвердили правильність розуміння членів Комітету щодо того, що піктограма «придатність до роботи у непікові години» наноситься на енергетичну етикетку лише тих водонагрівачів (бойлерів), конструкція яких передбачає можливість працювати лише протягом непікового періоду. Ми вдячні Держенергоефективності за швидку відповідь та сподіваємось на подальшу конструктивну співпрацю щодо гармонізації вимог у сфері технічного регулювання у відповідності до Директив ЄС. Якщо вам потрібна додаткова інформація, звертайтесь до [email protected], Менеджера Комітету побутової електротехніки Асоціації.

Асоціація отримала офіційні роз’яснення від Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України щодо застосування Технічного регламенту енергетичного маркування водонагрівачів, баків-акумуляторів та комплектів з водонагрівача і сонячного обладнання.

Зокрема, Держенергоефективності підтвердили правильність розуміння членів Комітету щодо того, що піктограма «придатність до роботи у непікові години» наноситься на енергетичну етикетку лише тих водонагрівачів (бойлерів), конструкція яких передбачає можливість працювати лише протягом непікового періоду.

Ми вдячні Держенергоефективності за швидку відповідь та сподіваємось на подальшу конструктивну співпрацю щодо гармонізації вимог у сфері технічного регулювання у відповідності до Директив ЄС.

Якщо вам потрібна додаткова інформація, звертайтесь до [email protected], Менеджера Комітету побутової електротехніки Асоціації.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: