fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зернові та олійні культури

24/ 01/ 2019
  Протягом останніх місяців експерти Комітету зернових та олійних культур Асоціації неодноразово наголошували на необхідності перенесення строків скасування чинних стандартів групи ГОСТ для зернового сектору у зв’язку з відсутністю альтернатив. Завдяки спільній роботі Комітету зернових та олійних культур Асоціації з Мінагрополітики, Мінекономрозвитку та УкрНДНЦ скасування критичних для зернової галузі стандартів було перенесено на два-три роки, що дає можливість відповідальним органам влади напрацювати нові національні стандарти.

Протягом останніх місяців експерти Комітету зернових та олійних культур Асоціації неодноразово наголошували на необхідності перенесення строків скасування чинних стандартів групи ГОСТ для зернового сектору у зв’язку з відсутністю альтернатив.

Завдяки спільній роботі Комітету зернових та олійних культур Асоціації з Мінагрополітики, Мінекономрозвитку та УкрНДНЦ скасування критичних для зернової галузі стандартів було перенесено на два-три роки, що дає можливість відповідальним органам влади напрацювати нові національні стандарти.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: