fbpx

Побутова електротехніка

11/ 07/ 2018

Рекомендації із застосування Технічного регламенту радіообладнання, розроблені у співпраці з Комітетом побутової електротехніки Асоціації, затверджені Наказом N412 від 26 червня 2018 року та офіційно опубліковані.

Після публікації Технічного регламенту радіообладнання (ТР РО) у червні 2017 року Комітет з питань побутової електротехніки (Комітет) наголошував на важливості розроблення Рекомендацій із застосування ТР РО. Ми пропонували підготувати Рекомендації на основі відповідного Блакитного керівництва ЄС, з ти щоб допомогти індустрії правильно застосовувати нові правила в Україні.

На початку цього року Адміністрація Держспецзв’язку приступила до розроблення цього документу. З метою вдосконалення Рекомендації, Комітет надав свої пропозиції щодо особливостей маркування та перехідних періодів.

Ми вдячні Адміністрація Держспецзв’язку за врахування наших пропозицій та сподіваємось, що Рекомендації полегшать розуміння та застосування ТР РО.

Якщо вам потрібна додаткова інформація, звертайтесь до Viktoriia.Kulykova@eba.com.ua, Менеджера Комітету побутової електротехніки Асоціації.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: