fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Побутова електротехніка

23/ 02/ 2018
  Протягом тривалого часу Комітет побутової електротехніки Асоціації наголошував на необхідності скасувати реєстрацію побутової техніки та електроніки в Реєстрі радіоелектронних засобів, що можуть застосовуватися на території України. 20 лютого 2018 року, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації схвалила проект рішення Про внесення змін до Реєстру радіоелектронних засобів, розроблений в співпраці з експертами Асоціації. Після його прийняття, реєстрація переважної більшості типів побутової техніки та електроніки буде скасована. Асоціація продовжуватиме докладати зусилля спрямовані на якнайшвидше прийняття вищезазначеного проекту Рішення.

Протягом тривалого часу Комітет побутової електротехніки Асоціації наголошував на необхідності скасувати реєстрацію побутової техніки та електроніки в Реєстрі радіоелектронних засобів, що можуть застосовуватися на території України.

20 лютого 2018 року, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації схвалила проект рішення Про внесення змін до Реєстру радіоелектронних засобів, розроблений в співпраці з експертами Асоціації. Після його прийняття, реєстрація переважної більшості типів побутової техніки та електроніки буде скасована.

Асоціація продовжуватиме докладати зусилля спрямовані на якнайшвидше прийняття вищезазначеного проекту Рішення.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: