fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Регуляторні питання, Побутова електротехніка, Охорона здоров’я

17/ 08/ 2017
  Європейська Бізнес Асоціація вітає публікацію Міністерством економічного розвитку і торгівлі України проекту Постанови Уряду, який передбачає, що виробники можуть зазначати ідентифікаційний номер призначеного органу з оцінки відповідності біля національного знаку відповідності як у форматі «UA.TR.YYY», так і у скороченому форматі «YYY». Прийняття Постанови має надзвичайно важливе значення для низки індустрій, включаючи медичні вироби. Тому Асоціація буде продовжувати відслідковувати цей процес та сприяти якнайшвидшому прийняттю зазначеної Постанови. Довідково: UA – умовне позначення України латинськими літерами; TR – умовне позначення органу з оцінки відповідності; YYY – ідентифікаційний номер призначеного органу з оцінки відповідності.

Європейська Бізнес Асоціація вітає публікацію Міністерством економічного розвитку і торгівлі України проекту Постанови Уряду, який передбачає, що виробники можуть зазначати ідентифікаційний номер призначеного органу з оцінки відповідності біля національного знаку відповідності як у форматі «UA.TR.YYY», так і у скороченому форматі «YYY».

Прийняття Постанови має надзвичайно важливе значення для низки індустрій, включаючи медичні вироби. Тому Асоціація буде продовжувати відслідковувати цей процес та сприяти якнайшвидшому прийняттю зазначеної Постанови.

Довідково:

UA – умовне позначення України латинськими літерами;

TR – умовне позначення органу з оцінки відповідності;

YYY – ідентифікаційний номер призначеного органу з оцінки відповідності.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: