fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

IT

09/ 06/ 2015
  Завдяки ініціативі та зусиллям Комітету з інформаційних технологій Європейської Бізнес Асоціації строк реєстрації представництв іноземних компаній скорочено в два рази: з 60 до 30 робочих днів. Відповідне окреме доручення Міністра економічного розвитку і торгівлі України опубліковано на офіційному сайті Мінекономрозвитку. Передумови: Закон України «Про зовнішньоекономічну діяльність» №959-XII від 16 квітня 1991 року передбачає, що реєстрація представництв іноземних субєктів господарської діяльності здійснюється протягом 60 робочих днів з дня подання іноземним субєктом господарської діяльності документів на реєстрацію. На думку представників бізнесу, такий термін є невиправдано довгим та створює деякі труднощі для виходу іноземних компаній на український ринок. Відповідно, експерти Асоціації напрацювали та звернулися до Мінекономрозвитку з пропозицією максимально скоротити даний строк. З радістю повідомляємо, що на офіційному сайті Мінекономрозвитку було опубліковано окреме доручення Міністра економічного розвитку і торгівлі України, яким передбачено, що видача свідоцтва про реєстрацію представництва має здійснюватися не пізніше ніж через 30 робочих днів з моменту сплати державного збору. Ми щиро сподіваємося, що таке скорочення строків реєстрації дозволить пришвидшити вихід на український ринок іноземних гравців та позитивно вплине на інвестиційний клімат нашої країни. Асоціація хотіла б висловити свою щиру вдячність Міністру економічного розвитку і торгівлі України та його команді за ефективну і конструктивну співпрацю, а також всім компаніям-членам Комітету Асоціації, які активно долучались до цього процесу. У той же час, Асоціація продовжить роботу, спрямовану на створення сприятливих умов для ведення бізнесу на теренах України.

Завдяки ініціативі та зусиллям Комітету з інформаційних технологій Європейської Бізнес Асоціації строк реєстрації представництв іноземних компаній скорочено в два рази: з 60 до 30 робочих днів. Відповідне окреме доручення Міністра економічного розвитку і торгівлі України опубліковано на офіційному сайті Мінекономрозвитку.

Передумови: Закон України «Про зовнішньоекономічну діяльність» №959-XII від 16 квітня 1991 року передбачає, що реєстрація представництв іноземних суб’єктів господарської діяльності здійснюється протягом 60 робочих днів з дня подання іноземним суб’єктом господарської діяльності документів на реєстрацію. На думку представників бізнесу, такий термін є невиправдано довгим та створює деякі труднощі для виходу іноземних компаній на український ринок. Відповідно, експерти Асоціації напрацювали та звернулися до Мінекономрозвитку з пропозицією максимально скоротити даний строк.

З радістю повідомляємо, що на офіційному сайті Мінекономрозвитку було опубліковано окреме доручення Міністра економічного розвитку і торгівлі України, яким передбачено, що видача свідоцтва про реєстрацію представництва має здійснюватися не пізніше ніж через 30 робочих днів з моменту сплати державного збору. Ми щиро сподіваємося, що таке скорочення строків реєстрації дозволить пришвидшити вихід на український ринок іноземних гравців та позитивно вплине на інвестиційний клімат нашої країни.

Асоціація хотіла б висловити свою щиру вдячність Міністру економічного розвитку і торгівлі України та його команді за ефективну і конструктивну співпрацю, а також всім компаніям-членам Комітету Асоціації, які активно долучались до цього процесу.

У той же час, Асоціація продовжить роботу, спрямовану на створення сприятливих умов для ведення бізнесу на теренах України.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: