fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Електронні платежі

19/ 06/ 2013
  Органи державної влади здійснюють вагомі і потрібні кроки на шляху до популяризації безготівкових розрахунків у нашій державі. 6 червня було видано Постанову НБУ щодо встановлення граничних сум для розрахунку в готівковій формі.  Європейська Бізнес Асоціація давно звертала увагу на необхідність затвердження на державному рівні граничної суми розрахунку готівкою. Відповідний проект Постанови був розроблений НБУ в березні цього року. Такі обмеження є звичною практикою для розвинених європейських економік і покликані не тільки популяризувати безготівкові розрахунки, але й детенізувати розрахунки за коштовні покупки. Прийнята НБУ Постанова передбачає, що сума розрахунків готівкою протягом одного дня між підприємствами (підприємцями) становить 10 000 гривень, в свою чергу, готівкові розрахунки між фізичною особою та підприємством (підприємцем) за товари (роботи, послуги) не мають перевищувати 150 000 гривень. У листі до НБУ ми також підкреслили, що важливо, аби подібні обмеження супроводжувались розвитком інфраструктури та контролем за чесними комісіями з боку банків. Отож, ми щиро сподіваємось на ефективну імплементацію положень Постанови на практиці вже найближчим часом.

Органи державної влади здійснюють вагомі і потрібні кроки на шляху до популяризації безготівкових розрахунків у нашій державі. 6 червня було видано Постанову НБУ щодо встановлення граничних сум для розрахунку в готівковій формі. 

Європейська Бізнес Асоціація давно звертала увагу на необхідність затвердження на державному рівні граничної суми розрахунку готівкою. Відповідний проект Постанови був розроблений НБУ в березні цього року. Такі обмеження є звичною практикою для розвинених європейських економік і покликані не тільки популяризувати безготівкові розрахунки, але й детенізувати розрахунки за коштовні покупки. Прийнята НБУ Постанова передбачає, що сума розрахунків готівкою протягом одного дня між підприємствами (підприємцями) становить 10 000 гривень, в свою чергу, готівкові розрахунки між фізичною особою та підприємством (підприємцем) за товари (роботи, послуги) не мають перевищувати 150 000 гривень.

У листі до НБУ ми також підкреслили, що важливо, аби подібні обмеження супроводжувались розвитком інфраструктури та контролем за чесними комісіями з боку банків.

Отож, ми щиро сподіваємось на ефективну імплементацію положень Постанови на практиці вже найближчим часом.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: