fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Електронні платежі

12/ 07/ 2012
  В результаті зусиль Комітету з електронних платежів Європейської Бізнес Асоціації, питання, що стосуються безготівкових розрахунків, були включені до проекту Наказу Президента «Про стратегію реформування системи захисту прав споживачів на ринках фінансових послуг в Україні на 2012 – 2017 роки» (далі – Проект стратегії). В березні 2012 року Комітет з електронних платежів Європейської Бізнес Асоціації провів зустріч з Віце-Прем’єр-Міністром України, Міністром соціальної політики Сергієм Тігіпком. Після цієї зустрічі Асоціацію було включено в Робочу групу з розробки Проекту стратегії. Нами було надіслано коментарі щодо важливості включення до тексту Проекту стратегії питань стосовно безготівкових розрахунків. Представники Асоціації взяли участь у декількох засіданнях Робочої групи, і наші пропозиції були взяті до уваги. Зокрема, Проект стратегії містить положення щодо необхідності проведення масової розяснювальної роботи серед населення щодо переваг використання безготівкових розрахунків, в тому числі з використанням сучасних технологій доступу до рахунків. Також, серед очікуваних результатів Проекту стратегії зазначено детінізацію економіки через збільшення частки безготівкових платежів та розрахунків. Наразі Проект стратегії погоджується з відповідними органами влади, і після цього його буде направлено до Адміністрації Президента. Ми будемо інформувати Вас  про подальший розвиток подій щодо цього питання.

В результаті зусиль Комітету з електронних платежів Європейської Бізнес Асоціації, питання, що стосуються безготівкових розрахунків, були включені до проекту Наказу Президента «Про стратегію реформування системи захисту прав споживачів на ринках фінансових послуг в Україні на 2012 – 2017 роки» (далі – Проект стратегії).

В березні 2012 року Комітет з електронних платежів Європейської Бізнес Асоціації провів зустріч з Віце-Прем’єр-Міністром України, Міністром соціальної політики Сергієм Тігіпком. Після цієї зустрічі Асоціацію було включено в Робочу групу з розробки Проекту стратегії. Нами було надіслано коментарі щодо важливості включення до тексту Проекту стратегії питань стосовно безготівкових розрахунків.

Представники Асоціації взяли участь у декількох засіданнях Робочої групи, і наші пропозиції були взяті до уваги. Зокрема, Проект стратегії містить положення щодо необхідності проведення масової роз’яснювальної роботи серед населення щодо переваг використання безготівкових розрахунків, в тому числі з використанням сучасних технологій доступу до рахунків.

Також, серед очікуваних результатів Проекту стратегії зазначено детінізацію економіки через збільшення частки безготівкових платежів та розрахунків.

Наразі Проект стратегії погоджується з відповідними органами влади, і після цього його буде направлено до Адміністрації Президента.

Ми будемо інформувати Вас  про подальший розвиток подій щодо цього питання.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: