fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ветеринарні препарати, Харчові питання

02/ 12/ 2020
  ВРУ розблокувала ринок кормів Сьогодні Верховна Рада підтримала в цілому проєкт Закону про внесення змін до прикінцевих положень ЗУ Про безпечність та гігієну кормів з метою стабілізації ринку кормів» №3672. Даний проєкт Закону дозволить на тимчасовій основі розблокувати ситуацію, яка склалась внаслідок того, що Україна ще не перейшла від реєстрації кормів, яка була раніше, до реєстрації кормових добавок, як це відбувається у ЄС. Так, законопроєкт передбачає внесення змін до прикінцевих положень Закону України «Про безпечність та гігієну кормів», положення якого дозволятимуть використання кормових добавок у виробництві кормів, а також ввезення на митну територію України і обіг кормових добавок і кормів, виготовлених із використанням кормових добавок, якщо такі кормові добавки зареєстровані(дозволені) в Європейському Союзі. Варто зазначити, що вказані зміни мають тимчасовий характер і, відповідно, їх чинність припиняється через 4 роки після набрання чинності Законом України “Про безпечність та гігієну кормів”. Відповідно, Європейська Бізнес Асоціація й надалі докладатиме зусиль щодо підготовки та прийняття усіх нормативно-правових актів, необхідних для належної імплементації Закону України  Про безпечність та гігієну кормів, створення Державного реєстру кормових добавок та системи державної реєстрації кормових добавок. Ми дякуємо Верховній Раді, що голос бізнесу було почуто і депутати підтримали законопроєкт. Окрім того, ми також вдячні Міністерству економічного розвитку, торгівлі та сільского господарства за всебічне сприяння у розробці зазначеного проєкту закону. Тож бізнес спільнота очікує на янайшвидше підписання документу Президентом України, аби закон набрав чинності.

ВРУ розблокувала ринок кормів

Сьогодні Верховна Рада підтримала в цілому проєкт Закону про внесення змін до прикінцевих положень ЗУ “Про безпечність та гігієну кормів” з метою стабілізації ринку кормів» №3672.

Даний проєкт Закону дозволить на тимчасовій основі розблокувати ситуацію, яка склалась внаслідок того, що Україна ще не перейшла від реєстрації кормів, яка була раніше, до реєстрації кормових добавок, як це відбувається у ЄС. Так, законопроєкт передбачає внесення змін до прикінцевих положень Закону України «Про безпечність та гігієну кормів», положення якого дозволятимуть використання кормових добавок у виробництві кормів, а також ввезення на митну територію України і обіг кормових добавок і кормів, виготовлених із використанням кормових добавок, якщо такі кормові добавки зареєстровані(дозволені) в Європейському Союзі. Варто зазначити, що вказані зміни мають тимчасовий характер і, відповідно, їх чинність припиняється через 4 роки після набрання чинності Законом України “Про безпечність та гігієну кормів”.

Відповідно, Європейська Бізнес Асоціація й надалі докладатиме зусиль щодо підготовки та прийняття усіх нормативно-правових актів, необхідних для належної імплементації Закону України  “Про безпечність та гігієну кормів”, створення Державного реєстру кормових добавок та системи державної реєстрації кормових добавок.

Ми дякуємо Верховній Раді, що голос бізнесу було почуто і депутати підтримали законопроєкт. Окрім того, ми також вдячні Міністерству економічного розвитку, торгівлі та сільского господарства за всебічне сприяння у розробці зазначеного проєкту закону. Тож бізнес спільнота очікує на янайшвидше підписання документу Президентом України, аби закон набрав чинності.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: