fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Електронні платежі

27/ 10/ 2020
  ЕВА вітає врахування пропозицій бізнесу щодо розвитку безготівкових розрахунків в освітніх закладах Починаючи з 2019 року бізнес акцентує увагу на важливості розвитку безготівкової оплати в закладах освіти. У травні 2020 року Європейська Бізнес Асоціація звернулась до МОН та МОЗ із пропозиціями запровадити можливість безготівкового розрахунку як альтернативний спосіб оплати за харчування у всіх освітніх закладах, адже наразі ця можливість існує тільки в частині навчальних установ. Пропозицію Асоціації було підтримано, а спільноті – запропоновано долучитися до Робочої групи з удосконалення системи харчування в школах, створеної при МЕРТ. Додатково, за ініціативи Комітету з електронних платежів ЄБА, наприкінці липня відбулася зустріч бізнесу з представниками команди проєкту першої леді України Олени Зеленської, МОН, МОЗ та МЕРТ, на якій представники компаній Mastercard та Приватбанк, які є членами Комітету, поділилися інформацією про досвід реалізації проєктів з розвитку безготівкової оплати в українських школах. Розпорядженням КМУ від 5 серпня був затверджений план заходів з реформування системи шкільного харчування. Відповідно до попередньо досягнутих домовленостей, експерти Комітету з електронних платежів ЕВА взяли участь у розробці та обговоренні проєктів нормативно-правових актів, які мають бути затверджені вже у 2020 році. Під час засідань Робочої групи представники бізнесу та державних установ дійшли однозначної згоди щодо важливості та доцільності закріплення на загальнодержавному рівні можливості надання споживачам альтернативного готівковому способу розрахунку в учбових закладах. За результатом плідної співпраці МОН, МОЗ, МЕРТ з представниками бізнесу, із залученням фахівців АМКУ, 19 жовтня 2020 року на офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я було оприлюднено для громадського обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України Про затвердження Норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку. Зазначений проєкт регуляторного акту включає пропозиції, надані експертами Комітету з електронних платежів Асоціації. Європейська Бізнес Асоціація вітає відкритість державних органів до діалогу з метою удосконалення системи харчування в українських школах з урахуванням пропозицій бізнесу. Сподіваємось, що вже до кінця 2020 року кожен школяр матиме можливість, за потреби, безготівково розрахуватись за харчування у шкільних столових та буфетах.   Якщо вам потрібна додаткова інформація, звертайтесь до Victoria.Burdeina@eba.com.ua, Координатора Комітету з електронних платежів Асоціації. 

ЕВА вітає врахування пропозицій бізнесу щодо розвитку безготівкових розрахунків в освітніх закладах

Починаючи з 2019 року бізнес акцентує увагу на важливості розвитку безготівкової оплати в закладах освіти.

У травні 2020 року Європейська Бізнес Асоціація звернулась до МОН та МОЗ із пропозиціями запровадити можливість безготівкового розрахунку як альтернативний спосіб оплати за харчування у всіх освітніх закладах, адже наразі ця можливість існує тільки в частині навчальних установ. Пропозицію Асоціації було підтримано, а спільноті – запропоновано долучитися до Робочої групи з удосконалення системи харчування в школах, створеної при МЕРТ.

Додатково, за ініціативи Комітету з електронних платежів ЄБА, наприкінці липня відбулася зустріч бізнесу з представниками команди проєкту першої леді України Олени Зеленської, МОН, МОЗ та МЕРТ, на якій представники компаній Mastercard та Приватбанк, які є членами Комітету, поділилися інформацією про досвід реалізації проєктів з розвитку безготівкової оплати в українських школах.

Розпорядженням КМУ від 5 серпня був затверджений план заходів з реформування системи шкільного харчування. Відповідно до попередньо досягнутих домовленостей, експерти Комітету з електронних платежів ЕВА взяли участь у розробці та обговоренні проєктів нормативно-правових актів, які мають бути затверджені вже у 2020 році.

Під час засідань Робочої групи представники бізнесу та державних установ дійшли однозначної згоди щодо важливості та доцільності закріплення на загальнодержавному рівні можливості надання споживачам альтернативного готівковому способу розрахунку в учбових закладах.

За результатом плідної співпраці МОН, МОЗ, МЕРТ з представниками бізнесу, із залученням фахівців АМКУ, 19 жовтня 2020 року на офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я було оприлюднено для громадського обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку”.

Зазначений проєкт регуляторного акту включає пропозиції, надані експертами Комітету з електронних платежів Асоціації.

Європейська Бізнес Асоціація вітає відкритість державних органів до діалогу з метою удосконалення системи харчування в українських школах з урахуванням пропозицій бізнесу. Сподіваємось, що вже до кінця 2020 року кожен школяр матиме можливість, за потреби, безготівково розрахуватись за харчування у шкільних столових та буфетах.

 

Якщо вам потрібна додаткова інформація, звертайтесь до Victoria.Burdeina@eba.com.ua, Координатора Комітету з електронних платежів Асоціації. 

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: