fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зернові та олійні культури

14/ 11/ 2019
  14 листопада 2019 року у Верховній Раді України було зареєстровано проект Закону «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування податком на додану вартість операцій з вивезення за межі митної території України олійних культур» №2446. Цим законопроектом пропонується виключити з Податкового кодексу України положення щодо тимчасового звільнення від оподаткування ПДВ операцій з вивезення за межі митної території України сої та ріпаку, що дозволить відновити рівні податкові умови та добросовісну конкуренцію на аграрному ринку.

14 листопада 2019 року у Верховній Раді України було зареєстровано проект Закону «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування податком на додану вартість операцій з вивезення за межі митної території України олійних культур» №2446.

Цим законопроектом пропонується виключити з Податкового кодексу України положення щодо тимчасового звільнення від оподаткування ПДВ операцій з вивезення за межі митної території України сої та ріпаку, що дозволить відновити рівні податкові умови та добросовісну конкуренцію на аграрному ринку.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: