fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Харків Правничі питання

06/ 03/ 2018
  Нормативно-правова база України, що регулює роботу ТОВ і ТДВ, безнадійно застаріла. Нещодавно Президент підписав закон про корпоративні договори, тож відтепер власники українського бізнесу зможуть законно домовитись про управління компанією та розподіл коштів. Другий на черзі – закон щодо ТОВ. Про ключові моменти, які змінять роботу товариств, розповів Антон Зінчук, асоційований партнер ЮФ ILF, спеціаліст з укладання угод і реструктуризації бізнесу. Оновлене законодавство відкриває для бізнесменів перспективу укладання корпоративних угод (сторони – виключно учасники ТОВ і ТДВ, форма - письмова). «Підприємства отримають інструмент, який, зокрема, дозволятиме прописувати порядок голосування та вибори керівництва, – зазначив експерт. – Наприклад, сторони можуть домовитись, що кандидатуру директора пропонує власник із найбільшою долею». Спікер посвятив присутніх і у деякі деталі закону про ТОВ і ТДВ: акт не обмежує кількість учасників товариств, передбачає можливість створення наглядової ради (що значно підвищить привабливість ТОВ в очах іноземних інвесторів), а також бореться із «мертвими душами» серед українських товариств. Учасники отримали нагоду поспілкуватися зі спікером за чашкою кави, отримати цінні поради та відповіді на приватні запитання.

Нормативно-правова база України, що регулює роботу ТОВ і ТДВ, безнадійно застаріла. Нещодавно Президент підписав закон про корпоративні договори, тож відтепер власники українського бізнесу зможуть законно домовитись про управління компанією та розподіл коштів. Другий на черзі – закон щодо ТОВ. Про ключові моменти, які змінять роботу товариств, розповів Антон Зінчук, асоційований партнер ЮФ ILF, спеціаліст з укладання угод і реструктуризації бізнесу.

Оновлене законодавство відкриває для бізнесменів перспективу укладання корпоративних угод (сторони – виключно учасники ТОВ і ТДВ, форма – письмова). «Підприємства отримають інструмент, який, зокрема, дозволятиме прописувати порядок голосування та вибори керівництва, – зазначив експерт. – Наприклад, сторони можуть домовитись, що кандидатуру директора пропонує власник із найбільшою долею».

Спікер посвятив присутніх і у деякі деталі закону про ТОВ і ТДВ: акт не обмежує кількість учасників товариств, передбачає можливість створення наглядової ради (що значно підвищить привабливість ТОВ в очах іноземних інвесторів), а також бореться із «мертвими душами» серед українських товариств.

Учасники отримали нагоду поспілкуватися зі спікером за чашкою кави, отримати цінні поради та відповіді на приватні запитання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: