fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Побутова електротехніка

31/ 01/ 2018
  Комітет побутової електротехніки Асоціації провів робочу нараду з представниками Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ) та Українським державним центром радіочастот. В ході зустрічі сторони обговорили особливості застосування Технічного регламенту радіообладнання, з 1 квітня ц.р. та часові перспективи прийняття Рішення НКРЗІ щодо нового порядку верення реєстру радіоелектронних засобів.
01/

Комітет побутової електротехніки Асоціації провів робочу нараду з представниками Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ) та Українським державним центром радіочастот.

В ході зустрічі сторони обговорили особливості застосування Технічного регламенту радіообладнання, з 1 квітня ц.р. та часові перспективи прийняття Рішення НКРЗІ щодо нового порядку верення реєстру радіоелектронних засобів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: