fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Агрохімія

18/ 01/ 2018
  Представники Агрохімічного Комітету Асоціації зустрілися з експертами проекту Твіннінг «Наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері засобів захисту рослин та здоров’я рослин і посилення відповідних інспекційних та лабораторних служб» та долучилися до обговорення нового Закону України «Про здоров’я рослин». Також, у ході зустрічі було обговорено подальші кроки комунікаційної стратегії спрямованої на підвищення рівня обізнаності населення про небезпеку та ризики, що пов’язані з використанням фальсифікованих ЗЗР.

Представники Агрохімічного Комітету Асоціації зустрілися з експертами проекту Твіннінг «Наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері засобів захисту рослин та здоров’я рослин і посилення відповідних інспекційних та лабораторних служб» та долучилися до обговорення нового Закону України «Про здоров’я рослин».

Також, у ході зустрічі було обговорено подальші кроки комунікаційної стратегії спрямованої на підвищення рівня обізнаності населення про небезпеку та ризики, що пов’язані з використанням фальсифікованих ЗЗР.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: