fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Харків Фінанси та податки

23/ 02/ 2017
  Тема шахрайства є дуже важливою, особливо у великих компаніях , а тому, стикаючись з подібною ситуацією, не завжди зрозуміло як діяти та яку нормативно-правову базу використовувати. Отже заявлена тема «Протидія шахрайству: індикатори ризиків і приклади проектів» привабила учасників Податково-фінансового комітету Асоціації своєю новизною. В ході засідання Олена Макаренко, спеціаліст компанії КПМГ, «намалювала» портрет корпоративного шахрая та вказала, які дії підпадають під визначення шахрайства. Для наочності була показана статистика у цифрах та реальні приклади великих закордонних та українських корпорацій.

Тема шахрайства є дуже важливою, особливо у великих компаніях , а тому, стикаючись з подібною ситуацією, не завжди зрозуміло як діяти та яку нормативно-правову базу використовувати. Отже заявлена тема «Протидія шахрайству: індикатори ризиків і приклади проектів» привабила учасників Податково-фінансового комітету Асоціації своєю новизною.

В ході засідання Олена Макаренко, спеціаліст компанії КПМГ, «намалювала» портрет корпоративного шахрая та вказала, які дії підпадають під визначення шахрайства. Для наочності була показана статистика у цифрах та реальні приклади великих закордонних та українських корпорацій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: