fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Агрохімія

22/ 09/ 2017
  Агрохімічний комітет Асоціації долучився до установчої зустрічі міжвідомчої групи з Роттердамьскої конвенції, учасниками якої стали представники Мінприроди, Мінагрополітики, Держпродспоживслужби, органів митного нагляду та аграрного бізнесу. У ході зустрічі було обговорено сучасний стан реалізації Роттердамської конвенції в Україні та шляхи покращення комунікації. В результаті, було вирішено створити міжвідомчу групу з питань боротьби з фальсифікованою продукцією та вдосконалення чинного законодавства в галузі захисту рослин.

Агрохімічний комітет Асоціації долучився до установчої зустрічі міжвідомчої групи з Роттердамьскої конвенції, учасниками якої стали представники Мінприроди, Мінагрополітики, Держпродспоживслужби, органів митного нагляду та аграрного бізнесу.

У ході зустрічі було обговорено сучасний стан реалізації Роттердамської конвенції в Україні та шляхи покращення комунікації. В результаті, було вирішено створити міжвідомчу групу з питань боротьби з фальсифікованою продукцією та вдосконалення чинного законодавства в галузі захисту рослин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: