fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Роздрібна торгівля

07/ 09/ 2017
  Представники Комітету з роздрібної торгівлі Асоціації взяли участь у засіданні Робочої групи з представниками Національного Банку України та Державної Фіскальної служби України щодо проекту постанови Правління Національного банку «Про внесення змін до Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні». Учасники зустрічі розглянули та концептуально підтримали пропозиції Асоціації щодо змін до Постанови, які дозволять адаптувати нормативне поле до сучасних умов ведення бізнесу. Асоціація підтримує зусилля НБУ, направлені на удосконалення порядку ведення касових операцій та зменшення регуляторного впливу на суб’єктів господарювання та підтверджує готовність продовжувати роботу в даному напрямку.

Представники Комітету з роздрібної торгівлі Асоціації взяли участь у засіданні Робочої групи з представниками Національного Банку України та Державної Фіскальної служби України щодо проекту постанови Правління Національного банку «Про внесення змін до Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні».

Учасники зустрічі розглянули та концептуально підтримали пропозиції Асоціації щодо змін до Постанови, які дозволять адаптувати нормативне поле до сучасних умов ведення бізнесу.

Асоціація підтримує зусилля НБУ, направлені на удосконалення порядку ведення касових операцій та зменшення регуляторного впливу на суб’єктів господарювання та підтверджує готовність продовжувати роботу в даному напрямку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: