fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Логістичні питання

09/ 06/ 2017
  На засіданні робочої групи Комітету з логістики відбулась активна дискусія з приводу доопрацьованої версії законопроекту «Про внутрішній водний транспорт» (надана Комітету у робочому порядку).  За останніми даними, законопроект із змінами був зареєстрований у парламенті 08 червня 2017 року, однак офіційного тексту ще немає. Представники бізнесу обмінялись думками із розробниками цього законопроекту (Борис Козир, Володимир Работньов), вислухали думку міжнародних експертів (Albert Bergonzo, Teodоra Andreeva, Adam Whiteman) та представників посольства Королівста Нідерландів (AstridDunselman), які активно співпрацюють із Україною у напрямку розвитку внутрішнього транспорту. Міжнародні експерти наголосили на тому, що даний законопроект повинен відповідати європейським стандартам, та, в першу чергу, створювати вільний та чесний ринок. За результатами зустрічі було домовлено, що бізнес направить свої зауваження до нового тексту законопроекту, які потім будуть розглянуті та обговорені разом із міжнародними експертами та розробниками законопроекту  у стінах Асоціації.

На засіданні робочої групи Комітету з логістики відбулась активна дискусія з приводу доопрацьованої версії законопроекту «Про внутрішній водний транспорт» (надана Комітету у робочому порядку).  За останніми даними, законопроект із змінами був зареєстрований у парламенті 08 червня 2017 року, однак офіційного тексту ще немає.

Представники бізнесу обмінялись думками із розробниками цього законопроекту (Борис Козир, Володимир Работньов), вислухали думку міжнародних експертів (Albert Bergonzo, Teodоra Andreeva, Adam Whiteman) та представників посольства Королівста Нідерландів (AstridDunselman), які активно співпрацюють із Україною у напрямку розвитку внутрішнього транспорту.

Міжнародні експерти наголосили на тому, що даний законопроект повинен відповідати європейським стандартам, та, в першу чергу, створювати вільний та чесний ринок.

За результатами зустрічі було домовлено, що бізнес направить свої зауваження до нового тексту законопроекту, які потім будуть розглянуті та обговорені разом із міжнародними експертами та розробниками законопроекту  у стінах Асоціації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: