fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Агрохімія, Побутова електротехніка

08/ 06/ 2017
  Представники Агрохімічного комітету та Комітету побутової електротехніки Асоціації взяли участь в Діалозі з права інтелектуальної власності Україна-ЄС. Впродовж зустрічі учасники обговорювали нагальні питання та визначили подальші практичні спільні заходи, спрямовані на подолання окремих проблем у сфері інтелектуальної власності. Серед них такі, як контрафактна агрохімічна продукція, захист прав на торгівельні марки, піратське програмне забезпечення, піратство у мережі Інтернет, невиплата роялті, захист патентних прав при реєстрації лікарських засобів та ін. Наприкінці зустрічі учасники висловили сподівання на якнайшвидшу реалізацію пропозицій щодо удосконалення законодавства з питань охорони прав інтелектуальної власності, що були представлені на заході.

Представники Агрохімічного комітету та Комітету побутової електротехніки Асоціації взяли участь в Діалозі з права інтелектуальної власності Україна-ЄС.

Впродовж зустрічі учасники обговорювали нагальні питання та визначили подальші практичні спільні заходи, спрямовані на подолання окремих проблем у сфері інтелектуальної власності. Серед них такі, як контрафактна агрохімічна продукція, захист прав на торгівельні марки, піратське програмне забезпечення, піратство у мережі Інтернет, невиплата роялті, захист патентних прав при реєстрації лікарських засобів та ін.

Наприкінці зустрічі учасники висловили сподівання на якнайшвидшу реалізацію пропозицій щодо удосконалення законодавства з питань охорони прав інтелектуальної власності, що були представлені на заході.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: