fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Логістичні питання

23/ 02/ 2017
  В рамках круглого столу Комітету з логістики Асоціації відбулося експертне обговорення проекту Закону України № 2475а «Про внутрішній водний транспорт». Як наголосили учасники, це вже вісімнадцята зустріч щодо обговорення цього законопроекту з моменту його оприлюднення у травні 2015 року. За результатами обговорення експертам не вдалося досягти консенсусу, адже на сьогодні важко виокремити чітку позицію щодо доцільності прийняття даного законопроекту. На платформі Комітету з логістики Європейської Бізнес Асоціації обговорення продовжиться в площині детальних розрахунків та експертних висновків.

В рамках круглого столу Комітету з логістики Асоціації відбулося експертне обговорення проекту Закону України № 2475а «Про внутрішній водний транспорт».

Як наголосили учасники, це вже вісімнадцята зустріч щодо обговорення цього законопроекту з моменту його оприлюднення у травні 2015 року. За результатами обговорення експертам не вдалося досягти консенсусу, адже на сьогодні важко виокремити чітку позицію щодо доцільності прийняття даного законопроекту.

На платформі Комітету з логістики Європейської Бізнес Асоціації обговорення продовжиться в площині детальних розрахунків та експертних висновків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: