fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Охорона здоров’я, Клінічні дослідження

17/ 02/ 2017
  Представники Підкомітету з клінічних досліджень Асоціації зустрілися з керівництвом - пані Тетяною Думенко, пані Людмилою Ковтун - та провідними експертами ДП «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України» (Центр). Такі зустрічі проводяться Підкомітетом на постійній основі - кожного кварталу, починаючи з 2014 року. Мета зустрічей – дізнатися про останні новини законодавства про клінічні дослідження, плани Центру щодо нововведень та змін, які плануються реалізувати найближчим часом, обговорити поточні питання, які виникають в ході проведення клінічних досліджень в Україні.  Як показує досвід Підкомітету – такі зустрічі допомагають своєчасно планувати поточну діяльність компаній та йти в ногу з останніми реформами в сфері охорони здоров’я. Детально про Підкомітет читайте тут. #clinicaltrialseba

Представники Підкомітету з клінічних досліджень Асоціації зустрілися з керівництвом – пані Тетяною Думенко, пані Людмилою Ковтун – та провідними експертами ДП «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України» (Центр).

Такі зустрічі проводяться Підкомітетом на постійній основі – кожного кварталу, починаючи з 2014 року. Мета зустрічей – дізнатися про останні новини законодавства про клінічні дослідження, плани Центру щодо нововведень та змін, які плануються реалізувати найближчим часом, обговорити поточні питання, які виникають в ході проведення клінічних досліджень в Україні.  Як показує досвід Підкомітету – такі зустрічі допомагають своєчасно планувати поточну діяльність компаній та йти в ногу з останніми реформами в сфері охорони здоров’я.

Детально про Підкомітет читайте тут.

#clinicaltrialseba

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: