fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зернові та олійні культури

19/ 10/ 2017
  Комітет зернових та олійних культур Асоціації взяв участь у засіданні Робочої групи з питань функціонування ринку зерна при Мінагрополітики за участі представників Мінінфраструктури та Укрзалізниці. У ході зустрічі учасники обговорили критичні питання зернової логістики, а саме: функціонування системи автоматичного розподілу вагонів-зерновозів, дефіцит вагонів та локомотивів, а також заплановане на найближчий час 15% підняття тарифів на залізничні перевезення та план дій Укрзалізниці для створення інвестиційно привабливих умов для розвитку парку приватних зерновозів. Хочемо подякувати організаторам та учасникам за відвертий діалог та сподіваємося на вирішення ключових питань найближчим часом!

Комітет зернових та олійних культур Асоціації взяв участь у засіданні Робочої групи з питань функціонування ринку зерна при Мінагрополітики за участі представників Мінінфраструктури та Укрзалізниці. У ході зустрічі учасники обговорили критичні питання зернової логістики, а саме: функціонування системи автоматичного розподілу вагонів-зерновозів, дефіцит вагонів та локомотивів, а також заплановане на найближчий час 15% підняття тарифів на залізничні перевезення та план дій Укрзалізниці для створення інвестиційно привабливих умов для розвитку парку приватних зерновозів.

Хочемо подякувати організаторам та учасникам за відвертий діалог та сподіваємося на вирішення ключових питань найближчим часом!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: