fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дніпро Фінанси та податки

29/ 04/ 2024
  Днями відбулася зустріч Фінансово-податкового комітету Офісу Асоціації у Дніпрі з ДПС у Дніпропетровській області, яка була присвячена податковому резидентству та декларуванню доходів громадян. Експерти з податкової наголосили на важливості декларування доходів як конституційного обов’язку в Україні та нагадали, що кампанія з щорічного декларування доходів громадян розпочалася 1 січня 2024 року і триватиме до 1 травня 2024 року. Декларація про доходи в Україні зараз потребує оновлення статусу, а іноземці, які набули статусу резидента за минулий рік, зобовязані декларувати свої іноземні доходи до 1 травня. Податковий кодекс також визначає місце проживання на основі таких факторів, як фізична присутність, постійне місце проживання та місцезнаходження життєво важливих інтересів людини. Резиденти зобовязані сплачувати ПДФО, а нерезиденти оподатковуються тільки з доходів з українських джерел. Так, дипломати та іноземні працівники з контрактами довше 183 днів вважаються резидентами для процедури оподаткування. Також дискусія з учасниками охопила різні теми, пов’язані з податковими деклараціями, включаючи потенційне зниження податку на доходи фізичних осіб на основі корпоративних податків, сплачених за кордоном. Податкова надала роз’яснення щодо оподаткування подарунків, отриманих нерезидентами від українських резидентів. Дякуємо за плідну співпрацю ДПС у Дніпропетровській області та нашим партнерам AC Crowe Ukraine!  

Днями відбулася зустріч Фінансово-податкового комітету Офісу Асоціації у Дніпрі з ДПС у Дніпропетровській області, яка була присвячена податковому резидентству та декларуванню доходів громадян. Експерти з податкової наголосили на важливості декларування доходів як конституційного обов’язку в Україні та нагадали, що кампанія з щорічного декларування доходів громадян розпочалася 1 січня 2024 року і триватиме до 1 травня 2024 року. Декларація про доходи в Україні зараз потребує оновлення статусу, а іноземці, які набули статусу резидента за минулий рік, зобов’язані декларувати свої іноземні доходи до 1 травня.

Податковий кодекс також визначає місце проживання на основі таких факторів, як фізична присутність, постійне місце проживання та місцезнаходження життєво важливих інтересів людини. Резиденти зобов’язані сплачувати ПДФО, а нерезиденти оподатковуються тільки з доходів з українських джерел. Так, дипломати та іноземні працівники з контрактами довше 183 днів вважаються резидентами для процедури оподаткування.

Також дискусія з учасниками охопила різні теми, пов’язані з податковими деклараціями, включаючи потенційне зниження податку на доходи фізичних осіб на основі корпоративних податків, сплачених за кордоном. Податкова надала роз’яснення щодо оподаткування подарунків, отриманих нерезидентами від українських резидентів.

Дякуємо за плідну співпрацю ДПС у Дніпропетровській області та нашим партнерам AC Crowe Ukraine!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: