fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дніпро Фінанси та податки

26/ 03/ 2024
  Під час онлайн-зустрічі Фінансово-податкового комітету ЕВА Dnipro разом з фахівцями Східне міжрегіональне управління ДПС по роботі з ВПП за модерацією Леоніда Карпова обговорили актуальні питання адміністрування податку на прибуток підприємств. Експерти надали роз’яснення щодо: заповнення квартальної звітності з податку на прибуток та застосування податкових різниць; нюансів виправлення помилок минулих періодів, новацій в заповненні додатка РІ, звітування резидентів ДіяСіті на загальній системі оподаткування. Також Східне міжрегіональне управління ДПС по роботі з ВПП радить платникам для оперативного зв’язку з органом використовувати комунікаційну податкову платформу – [email protected]. Ми вдячні за підтримку активного діалогу та відповіді на всі питання бізнесу Східне міжрегіональне управління ДПС по роботі з ВПП.

Під час онлайн-зустрічі Фінансово-податкового комітету ЕВА Dnipro разом з фахівцями Східне міжрегіональне управління ДПС по роботі з ВПП за модерацією Леоніда Карпова обговорили актуальні питання адміністрування податку на прибуток підприємств.

Експерти надали роз’яснення щодо:

  • заповнення квартальної звітності з податку на прибуток та застосування податкових різниць;
  • нюансів виправлення помилок минулих періодів,
  • новацій в заповненні додатка РІ,
  • звітування резидентів ДіяСіті на загальній системі оподаткування.

Також Східне міжрегіональне управління ДПС по роботі з ВПП радить платникам для оперативного зв’язку з органом використовувати комунікаційну податкову платформу – [email protected]. Ми вдячні за підтримку активного діалогу та відповіді на всі питання бізнесу Східне міжрегіональне управління ДПС по роботі з ВПП.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: