fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Одеса HR HUB

17/ 05/ 2024
  16 травня 2024, відбулася онлайн-зустріч HR Hubу Південноукраїнського Офісу Європейської Бізнес Асоціації, присвячена крос-культурним викликам, з якими стикаються міжнародні команди та СЕО компаній. Спікером заходу була - Ірина Митрофанова, Executive and Leadership Coach, ментор, експерт із навичок м’якого спілкування. Модерувала захід - Надія Савченко, голова ЕВА Odesa HR Hub, засновниця HR Agency Key People. Одним із головних питань, які стали предметом обговорення, стали крос-культурні виклики, що чекають на підприємців та HR-фахівців під час формування та управління міжнародними командами у Європі. Ірина Митрофанова відзначила, що різноманітність культурних, етнічних та мовних особливостей вносить складнощі у процес спілкування, прийняття рішень та розвязання конфліктів. Також обговорювалася модель лідерства в умовах міжнародних команд. Надія Савченко та Ірина Митрофанова підкреслили  важливість адаптації лідерського підходу до культурних особливостей кожної команди, з врахуванням індивідуальних потреб та специфіки регіону. Загалом, зустріч засідання комітету є важливою платформою для обміну досвідом та ідеями, спрямованими на подальше покращення співпраці та лідерства в міжнародному контексті. Маємо відзначити важливість розуміння та вирішення цих викликів для ефективного управління та співпраці в глобальному середовищі.

16 травня 2024, відбулася онлайн-зустріч HR Hubу Південноукраїнського Офісу Європейської Бізнес Асоціації, присвячена крос-культурним викликам, з якими стикаються міжнародні команди та СЕО компаній. Спікером заходу була – Ірина Митрофанова, Executive and Leadership Coach, ментор, експерт із навичок м’якого спілкування. Модерувала захід – Надія Савченко, голова ЕВА Odesa HR Hub, засновниця HR Agency Key People.

Одним із головних питань, які стали предметом обговорення, стали крос-культурні виклики, що чекають на підприємців та HR-фахівців під час формування та управління міжнародними командами у Європі. Ірина Митрофанова відзначила, що різноманітність культурних, етнічних та мовних особливостей вносить складнощі у процес спілкування, прийняття рішень та розв’язання конфліктів.

Також обговорювалася модель лідерства в умовах міжнародних команд. Надія Савченко та Ірина Митрофанова підкреслили  важливість адаптації лідерського підходу до культурних особливостей кожної команди, з врахуванням індивідуальних потреб та специфіки регіону.

Загалом, зустріч засідання комітету є важливою платформою для обміну досвідом та ідеями, спрямованими на подальше покращення співпраці та лідерства в міжнародному контексті. Маємо відзначити важливість розуміння та вирішення цих викликів для ефективного управління та співпраці в глобальному середовищі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: