fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Львів Право та Податки

04/ 04/ 2024
  🏢 Нещодавно відбулося засідання Комітету Права та Податків Офісу. Зустріч була присвячена обговоренню нововведень та змін у законодавстві, які матимуть вплив на ведення бізнесу у 2024 році. 🤔 Учасники заходу мали можливість обговорити низку актуальних питань. Зокрема, було розглянуто особливості трудового законодавства в умовах воєнного стану 🛡️, специфіку розкриття інформації про кінцевих бенефіціарних власників компаній 🔍, послаблення валютних обмежень, податкові перевірки та фінансову відповідальність 📋, а також зміни у законодавстві щодо мобілізації та бронювання працівників 🪖. 💼 В ході засідання комітету був визначений вектор руху комітету та тематики, які будуть розкриватися впродовж наступного півріччя, зокрема анонсували про закон, який мають прийняти щодо мобілізації. 🙏 Хочемо висловити щиру подяку Голові правничого Комітету Христині Онищенко за проведення цього змістовного заходу.  💡 Також дякуємо всім учасникам за активну участь та цінні ідеї, які сприятимуть ефективномурозвитку Комітету. 🤝 Дякуємо за співпрацю Sens Hub Lviv, який став ідеальним майданчиком для проведення такої конструктивної дискусії. Це унікальний простір, який поєднує в собі функції робочого офісу та місця для налагодження нових ділових звязків. 👥.

🏢 Нещодавно відбулося засідання Комітету Права та Податків Офісу. Зустріч була присвячена обговоренню нововведень та змін у законодавстві, які матимуть вплив на ведення бізнесу у 2024 році.

🤔 Учасники заходу мали можливість обговорити низку актуальних питань. Зокрема, було розглянуто особливості трудового законодавства в умовах воєнного стану 🛡️, специфіку розкриття інформації про кінцевих бенефіціарних власників компаній 🔍, послаблення валютних обмежень, податкові перевірки та фінансову відповідальність 📋, а також зміни у законодавстві щодо мобілізації та бронювання працівників 🪖.

💼 В ході засідання комітету був визначений вектор руху комітету та тематики, які будуть розкриватися впродовж наступного півріччя, зокрема анонсували про закон, який мають прийняти щодо мобілізації.

🙏 Хочемо висловити щиру подяку Голові правничого Комітету Христині Онищенко за проведення цього змістовного заходу. 

💡 Також дякуємо всім учасникам за активну участь та цінні ідеї, які сприятимуть ефективномурозвитку Комітету.

🤝 Дякуємо за співпрацю Sens Hub Lviv, який став ідеальним майданчиком для проведення такої конструктивної дискусії. Це унікальний простір, який поєднує в собі функції робочого офісу та місця для налагодження нових ділових зв’язків. 👥.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: