fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Одеса HR HUB

05/ 10/ 2023
  4 жовтня 2023 під час online-зустрічі  HR HUBу Асоціації в Одесі  обговорили дуже важливу тему  «якDiversity, або Різноманіття, стає головним трендом HR». Культура дайверсіті зародилася на Заході, і найбільше на неї вплинув розвиток технологій. Наявність політик, що регулюють інклюзивність та дайверсіті, плавно перетікає і в нашу культуру. Після початку повномасштабного вторгнення тема  інклюзивность та різноманіття стала дуже актуальною, більшість компаній починають адаптувати такі цінності, що дає можливість отримувати якісний результат всередині команди, незалежно від вигляду, статі, віку, раси тощо. Запрошеним спікером заходу була Надія Савченко - засновниця і керівниця HR Agency Key People, в ході її виступу були розкриті наступні питання: про що культура diversity, або різноманіття, які виклики повязані з відсутністю культури різноманіття у компаніях, яку роль відіграє лідер команди у впровадженні культури різноманіття, а також як культура різноманіття працює на практиці. В свою чергу, Андрій Лабунський – волонтер та представник проєкту «Ігри Героїв», презентував програму для допомоги пораненим ветеранам, «Ігри Героїв» це проект спрямований на психологічну та фізичну реабілітацію ветеранів які постраждали під час війни, програма допомагає швидше відновитись і стати знову повністю автономними, і краще адаптуватись до цивільного життя. Підсумовуючи зустріч, варто зазначити, що повернення ветеранів на ринок праці, необхідність наймати на роботу українців з інших областей (й не лише українців) ще більше підкреслює актуальність створення різноманітних, справедливих та інклюзивних робочих місць. Організації повинні сприяти інклюзивній культурі, працювати над покращенням представництва на всіх рівнях і розв’язанням проблем системних упереджень і дискримінації. Це робота з майндсетом та цінностями у першу чергу. Дякуємо спікерам за експертний виступ, а аудиторії за палку та жваву дискусію !

4 жовтня 2023 під час online-зустрічі  HR HUBу Асоціації в Одесі  обговорили дуже важливу тему  «якDiversity, або Різноманіття, стає головним трендом HR». Культура дайверсіті зародилася на Заході, і найбільше на неї вплинув розвиток технологій. Наявність політик, що регулюють інклюзивність та дайверсіті, плавно перетікає і в нашу культуру. Після початку повномасштабного вторгнення тема  інклюзивность та різноманіття стала дуже актуальною, більшість компаній починають адаптувати такі цінності, що дає можливість отримувати якісний результат всередині команди, незалежно від вигляду, статі, віку, раси тощо.

Запрошеним спікером заходу була Надія Савченко – засновниця і керівниця HR Agency Key People, в ході її виступу були розкриті наступні питання: про що культура diversity, або різноманіття, які виклики пов’язані з відсутністю культури різноманіття у компаніях, яку роль відіграє лідер команди у впровадженні культури різноманіття, а також як культура різноманіття працює на практиці. В свою чергу, Андрій Лабунський – волонтер та представник проєкту «Ігри Героїв», презентував програму для допомоги пораненим ветеранам, «Ігри Героїв» це проект спрямований на психологічну та фізичну реабілітацію ветеранів які постраждали під час війни, програма допомагає швидше відновитись і стати знову повністю автономними, і краще адаптуватись до цивільного життя.

Підсумовуючи зустріч, варто зазначити, що повернення ветеранів на ринок праці, необхідність наймати на роботу українців з інших областей (й не лише українців) ще більше підкреслює актуальність створення різноманітних, справедливих та інклюзивних робочих місць. Організації повинні сприяти інклюзивній культурі, працювати над покращенням представництва на всіх рівнях і розв’язанням проблем системних упереджень і дискримінації. Це робота з майндсетом та цінностями у першу чергу.

Дякуємо спікерам за експертний виступ, а аудиторії за палку та жваву дискусію !

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: