fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дніпро Фінанси та податки

22/ 09/ 2023
  Під час чергової спільної зустрічі Фінансово-податкового комітету Офісу Асоціації у Дніпрі з ГУ ДПС у Дніпропетровській області обговорили ряд актуальних питань: Скасування мораторію на проведення податкових перевірок. Подання таблиці даних платника податку на додану вартість. Дотримання законодавства у сфері застосування РРО/ПРРО. Так, документальні перевірки, що були розпочаті та не завершені до 24 лютого 2022 року, крім перевірок, для яких встановлено мораторій, поновлюються на невикористаний строк. Відповідно до статті 75 Податкового Кодексу України контролюючі органи можуть проводити тривиди податкових перевірок: камеральні, документальні (планові, позапланові), фактичні. На сьогоднішній день камеральні дозволено проводити в повному обсязі, а фактичні - з певними обмеженнями. Леонід Карпов, голова Фінансово-податкового комітету EBA Dnipro, партнер AC Crowe Ukraine, додатково підняв питання щодо позивної давності, умов зупинення податкових перевірок, критеріїв ризиків щодо несплати податків для включення в план перевірок, різниці в підходах податкової при застосуванні РРО при відправленні товарів через Нову Пошту або Укрпошту, підтвердження податковою наявності матеріальної бази. Ми вдячні ГУ ДПС у Дніпропетровській області за плідну співпрацю тасвоєчасне роз’яснення законодавчих новацій для бізнесу.

Під час чергової спільної зустрічі Фінансово-податкового комітету Офісу Асоціації у Дніпрі з ГУ ДПС у Дніпропетровській області обговорили ряд актуальних питань:

  • Скасування мораторію на проведення податкових перевірок.
  • Подання таблиці даних платника податку на додану вартість.
  • Дотримання законодавства у сфері застосування РРО/ПРРО.

Так, документальні перевірки, що були розпочаті та не завершені до 24 лютого 2022 року, крім перевірок, для яких встановлено мораторій, поновлюються на невикористаний строк. Відповідно до статті 75 Податкового Кодексу України контролюючі органи можуть проводити тривиди податкових перевірок: камеральні, документальні (планові, позапланові), фактичні. На сьогоднішній день камеральні дозволено проводити в повному обсязі, а фактичні – з певними обмеженнями.

Леонід Карпов, голова Фінансово-податкового комітету EBA Dnipro, партнер AC Crowe Ukraine, додатково підняв питання щодо позивної давності, умов зупинення податкових перевірок, критеріїв ризиків щодо несплати податків для включення в план перевірок, різниці в підходах податкової при застосуванні РРО при відправленні товарів через Нову Пошту або Укрпошту, підтвердження податковою наявності матеріальної бази.

Ми вдячні ГУ ДПС у Дніпропетровській області за плідну співпрацю тасвоєчасне роз’яснення законодавчих новацій для бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: