fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дніпро Фінанси та податки

29/ 08/ 2023
  Днями відбулася онлайн-зустріч Фінансово-податкового комітету EBA Dnipro зі Східним міжрегіональним управлінням ДПС по роботі з ВПП, де обговорили новації Закону України № 3219-IX. Експерти управління звернули увагу на ключові зміни, які стосуються спрощеної системи оподаткування, податку на прибуток підприємств, податку на додану вартість, обліку рахунків та електронних гаманців, податкових перевірок, застосування реєстраторів розрахункових операцій, податкової звітності тощо. Зокрема, було наголошено, що останні законодавчі зміни не призведуть до тиску на бізнес, оскільки ДПС використовує ризикоорієнтований підхід до планування перевірок. Таким чином, перевірятимуться лише ті платники, які мають високий ризик порушення законодавства. У свою чергу Леонід Карпов, голова Фінансово-податкового комітету EBA Dnipro, партнер AC Crowe Ukraine, додатково розглянув практичні кейси з якими стикаються платники, а також тлумачення та застосування окремих положень Закону.

Днями відбулася онлайн-зустріч Фінансово-податкового комітету EBA Dnipro зі Східним міжрегіональним управлінням ДПС по роботі з ВПП, де обговорили новації Закону України № 3219-IX.

Експерти управління звернули увагу на ключові зміни, які стосуються спрощеної системи оподаткування, податку на прибуток підприємств, податку на додану вартість, обліку рахунків та електронних гаманців, податкових перевірок, застосування реєстраторів розрахункових операцій, податкової звітності тощо.

Зокрема, було наголошено, що останні законодавчі зміни не призведуть до тиску на бізнес, оскільки ДПС використовує ризикоорієнтований підхід до планування перевірок. Таким чином, перевірятимуться лише ті платники, які мають високий ризик порушення законодавства.

У свою чергу Леонід Карпов, голова Фінансово-податкового комітету EBA Dnipro, партнер AC Crowe Ukraine, додатково розглянув практичні кейси з якими стикаються платники, а також тлумачення та застосування окремих положень Закону.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: