fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дніпро Фінанси та податки

23/ 03/ 2023
  Минулого тижня Фінансово-податковий комітет Асоціації у Дніпрі провів першу зустріч проєкту EBA Dnipro FinTax Solutions, під час якої учасники вебінару обговорили систему трансфертного ціноутворення із Леонідом Карповим та фахівцями Східне міжрегіональне управління ДПС по роботі з ВПП. Під час заходу окреслили актуальні питання щодо автоматичного обміну міждержавними звітами (Мultilateral Сompetent Authority Agreement on the Exchange of Country-by-Country Reports). Так, звіт у розрізі країн міжнародної групи компаній складається за фінансовий рік, встановлений материнською компанією міжнародної групи компаній, що може не збігатися з календарним роком, та подається не пізніше дванадцяти місяців після останнього дня такого фінансового року (в разі відсутності відомостей про встановлений материнською компанією міжнародної групи компаній фінансовий рік - протягом дванадцяти місяців після закінчення календарного року). Перший такий звіт необхідно подати за 2022 рік. Стосовно 30% коригування ми розглянули позицію судів і основні інсайти, на які звернув увагу Леонід Карпов:  повна документація не є обовязковою;  інформація із різних сайтів, де публікуються пропозиції, допустима;  якщо податковий орган не довів, що діапазон, визначений платником на сайтах, є помилковим, то платник правий. Ми вдячні за активну участь у наших заходах Східне міжрегіональне управління ДПС по роботі з ВПП та голові Фінансово - податкового комітету EBA Dnipro Леоніду Карпову, AC Crowe Ukraine.

Минулого тижня Фінансово-податковий комітет Асоціації у Дніпрі провів першу зустріч проєкту EBA Dnipro FinTax Solutions, під час якої учасники вебінару обговорили систему трансфертного ціноутворення із Леонідом Карповим та фахівцями Східне міжрегіональне управління ДПС по роботі з ВПП.

Під час заходу окреслили актуальні питання щодо автоматичного обміну міждержавними звітами (Мultilateral Сompetent Authority Agreement on the Exchange of Country-by-Country Reports).

Так, звіт у розрізі країн міжнародної групи компаній складається за фінансовий рік, встановлений материнською компанією міжнародної групи компаній, що може не збігатися з календарним роком, та подається не пізніше дванадцяти місяців після останнього дня такого фінансового року (в разі відсутності відомостей про встановлений материнською компанією міжнародної групи компаній фінансовий рік – протягом дванадцяти місяців після закінчення календарного року). Перший такий звіт необхідно подати за 2022 рік.

Стосовно 30% коригування ми розглянули позицію судів і основні інсайти, на які звернув увагу Леонід Карпов:

✅ повна документація не є обов’язковою;

✅ інформація із різних сайтів, де публікуються пропозиції, допустима;

✅ якщо податковий орган не довів, що діапазон, визначений платником на сайтах, є помилковим, то платник правий.

Ми вдячні за активну участь у наших заходах Східне міжрегіональне управління ДПС по роботі з ВПП та голові Фінансово – податкового комітету EBA Dnipro Леоніду Карпову, AC Crowe Ukraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: