fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Логістичні питання

17/ 08/ 2022
  17 серпня відбулась офлайн зустріч компаній-членів Комітету з логістики із головою Правління АТ «Укрзалізниця», Олександром Камишіним. Під час зустрічі було обговорено ряд актуальних питань, які наразі є важливими для бізнесу, зокрема: Програма АТ «Укрзалізниця» щодо цифровізації вантажних перевезень, зокрема, АС «Месплан». Нова редакція Договору про надання послуг з організації перевезень вантажів залізничним транспортом, яка вводиться в дію з 1 серпня 2022 року. Використання нової розрахункової величини, а саме середня швидкість перевезення (Vср), при розрахунку кількості діб використання власного вагону АТ «Укрзалізниця». Перспективи оновлення залізничної інфраструктури та рухомого складу після закінчення війни. Тарифна політика АТ «Укрзалізниця» на вантажні перевезення до кінця року. Комітету з логістики ЕВА вдячний за постійний діалог та співпрацю бізнесу та АТ «Укрзалізниця», зокрема, під час воєнного стану.

17 серпня відбулась офлайн зустріч компаній-членів Комітету з логістики із головою Правління АТ «Укрзалізниця», Олександром Камишіним. Під час зустрічі було обговорено ряд актуальних питань, які наразі є важливими для бізнесу, зокрема:

  • Програма АТ «Укрзалізниця» щодо цифровізації вантажних перевезень, зокрема, АС «Месплан».
  • Нова редакція Договору про надання послуг з організації перевезень вантажів залізничним транспортом, яка вводиться в дію з 1 серпня 2022 року. Використання нової розрахункової величини, а саме середня швидкість перевезення (Vср), при розрахунку кількості діб використання власного вагону АТ «Укрзалізниця».
  • Перспективи оновлення залізничної інфраструктури та рухомого складу після закінчення війни.
  • Тарифна політика АТ «Укрзалізниця» на вантажні перевезення до кінця року.

Комітету з логістики ЕВА вдячний за постійний діалог та співпрацю бізнесу та АТ «Укрзалізниця», зокрема, під час воєнного стану.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: