fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дніпро Фінанси та податки

11/ 07/ 2022
  Під час зустрічі Фінансово-податкового комітету Асоціації у Дніпрі з ГУ ДПС у Дніпропетровській області бізнес отримав роз’яснення щодо податкових перевірок у період воєнного стану. Так, податкові перевірки поновлюються відповідно до положень Закону України №2260-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану», який набув чинності 27 травня 2022 року. Закон №2260 відновлює проведення: камеральних перевірок; документальних позапланових перевірок на звернення платника податків; документальних позапланових перевірок з підстав, передбачених підпунктами 781.7 та 781.8 Податкового кодексу України; проведення документальних позапланових перевірок платників податків, за якими отримано податкову інформацію, що свідчить про порушення платником валютного законодавства в частині дотримання граничних строків надходження товарів за імпортними операціями, валютної виручки за експортними операціями; фактичних перевірок. Камеральні податкові перевірки податкових декларацій з ПДВ почнуться на наступний день після 20.07.2022. Підлягатимуть перевірці звітні податкові періоди з лютого до травня 2022 року. Завершаться ці перевірки до 20 вересня. Реєстрація податкових накладних за лютий-травень 2022 року, які через воєнний стан не були зареєстровані, передбачена до 15 липня 2022 року. При поданні звітності вже застосовуються нові форми ПН/РК: J/F1201013 Податкова накладна; J/F1201113 Додаток №1 до податкової накладної; J/F1201213 Додаток №2 до податкової накладної. Розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної. EBA Dnipro щиро вдячний ДПС у Дніпропетровській області за відкритість та готовність підтримувати діалог, а також голові Фінансово-податкового комітету Леоніду Карпову - за професійну підтримку та модерацію заходу.

Під час зустрічі Фінансово-податкового комітету Асоціації у Дніпрі з ГУ ДПС у Дніпропетровській області бізнес отримав роз’яснення щодо податкових перевірок у період воєнного стану.

Так, податкові перевірки поновлюються відповідно до положень Закону України №2260-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану», який набув чинності 27 травня 2022 року.

Закон №2260 відновлює проведення:

  • камеральних перевірок;
  • документальних позапланових перевірок на звернення платника податків;
  • документальних позапланових перевірок з підстав, передбачених підпунктами 781.7 та 781.8 Податкового кодексу України;
  • проведення документальних позапланових перевірок платників податків, за якими отримано податкову інформацію, що свідчить про порушення платником валютного законодавства в частині дотримання граничних строків надходження товарів за імпортними операціями, валютної виручки за експортними операціями;
  • фактичних перевірок.

Камеральні податкові перевірки податкових декларацій з ПДВ почнуться на наступний день після 20.07.2022. Підлягатимуть перевірці звітні податкові періоди з лютого до травня 2022 року. Завершаться ці перевірки до 20 вересня.

Реєстрація податкових накладних за лютий-травень 2022 року, які через воєнний стан не були зареєстровані, передбачена до 15 липня 2022 року. При поданні звітності вже застосовуються нові форми ПН/РК:

  • J/F1201013 Податкова накладна;
  • J/F1201113 Додаток №1 до податкової накладної;
  • J/F1201213 Додаток №2 до податкової накладної. Розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної.

EBA Dnipro щиро вдячний ДПС у Дніпропетровській області за відкритість та готовність підтримувати діалог, а також голові Фінансово-податкового комітету Леоніду Карпову – за професійну підтримку та модерацію заходу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: