fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Роздрібна торгівля

15/ 09/ 2021
  Представники Комітету роздрібної торгівлі зустрілись з Владиславою Магалецькою – Головою Держпродспоживслужби, Заступниками Голови Держпродспоживслужби - Анатолієм Вовнюком та Ольгою Шевченко, Костянтином Паскевичем – Директором Департаменту Міжнародних комунікацій Держпродспоживслужби, Сергієм Кияниченко – Директором Департаменту захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Держпродспоживслужби та Олегом Рубаном - Начальником Головного Управління Держпродспоживслужби в м. Києві. Під час зустрічі обговорили актуальні питання, що турбують представників рітейл ринку. Зокрема, щодо державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції, позапланових перевірок, строків проведення експертизи у разі відбору зразків, Постанови КМУ «Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення» №341 та необхідності автоматизувати передачу інформації на сайт, на якому здійснюється декларування ціни, Закону України «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України» №1489-IX, а також питання, що стосуються карантинних обмежень. Від імені бізнесу щиро дякуємо за зустріч Голові, Заступникам та експертам Держпродспоживслужби, а також за відкритість, постійний діалог та співпрацю з Асоціацією!
01/

Представники Комітету роздрібної торгівлі зустрілись з Владиславою Магалецькою – Головою Держпродспоживслужби, Заступниками Голови ДержпродспоживслужбиАнатолієм Вовнюком та Ольгою Шевченко, Костянтином Паскевичем – Директором Департаменту Міжнародних комунікацій Держпродспоживслужби, Сергієм Кияниченко – Директором Департаменту захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Держпродспоживслужби та Олегом Рубаном – Начальником Головного Управління Держпродспоживслужби в м. Києві.

Під час зустрічі обговорили актуальні питання, що турбують представників рітейл ринку. Зокрема, щодо державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції, позапланових перевірок, строків проведення експертизи у разі відбору зразків, Постанови КМУ «Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення» №341 та необхідності автоматизувати передачу інформації на сайт, на якому здійснюється декларування ціни, Закону України «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України» №1489-IX, а також питання, що стосуються карантинних обмежень.

Від імені бізнесу щиро дякуємо за зустріч Голові, Заступникам та експертам Держпродспоживслужби, а також за відкритість, постійний діалог та співпрацю з Асоціацією!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: