fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Логістичні питання

20/ 09/ 2021
    Минулого тижня відбулось перше засідання Антикризового штабу з відновлення сталого розвитку Укрзалізниці. Представник від Європейської Бізнес Асоціації  – Дар’я Січкар, менеджер Комітету з логістики Асоціації, увійшла до складу штабу. Було обговорено ключові питання та проблеми – щодо закупівель критично важливих матеріалів (наприклад, для проведення ремонту), встановлено KPI’s наглядової ради, розглянуто питання фінансово-господарської діяльності, тощо. Асоціація дякує за готовність чути бізнес та можливість обговорювати важливі для сфери питання. За попередньою інформацією, наступне засідання штабу відбудеться через місяць.
01/

 

Минулого тижня відбулось перше засідання Антикризового штабу з відновлення сталого розвитку “Укрзалізниці”. Представник від Європейської Бізнес Асоціації  – Дар’я Січкар, менеджер Комітету з логістики Асоціації, увійшла до складу штабу.

Було обговорено ключові питання та проблеми – щодо закупівель критично важливих матеріалів (наприклад, для проведення ремонту), встановлено KPI’s наглядової ради, розглянуто питання фінансово-господарської діяльності, тощо.

Асоціація дякує за готовність чути бізнес та можливість обговорювати важливі для сфери питання. За попередньою інформацією, наступне засідання штабу відбудеться через місяць.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: