fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Охорона здоров’я

17/ 08/ 2021
  17 серпня 2021 року представники компаній та менеджер Підкомітету з медичних виробів Асоціації зустрілися з керівництвом та експертами експертної групи Директорату фармацевтичного забезпечення МОЗ України щодо оновлення технічних регламентів в сфері медичних виробів та розробки проекту закону «Про медичні вироби». Під час зустрічі учасники дискутували щодо того, чи є наразі нагальна необхідність в розробці закону. На думку членів Підкомітету – пріоритетним напрямом роботи на 2021-2023 роки є оновлення технічних регламентів, відповідно до вже введеного в дію європейського регулювання.

17 серпня 2021 року представники компаній та менеджер Підкомітету з медичних виробів Асоціації зустрілися з керівництвом та експертами експертної групи Директорату фармацевтичного забезпечення МОЗ України щодо оновлення технічних регламентів в сфері медичних виробів та розробки проекту закону «Про медичні вироби».

Під час зустрічі учасники дискутували щодо того, чи є наразі нагальна необхідність в розробці закону. На думку членів Підкомітету – пріоритетним напрямом роботи на 2021-2023 роки є оновлення технічних регламентів, відповідно до вже введеного в дію європейського регулювання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: