fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Львів HR комітет

20/ 04/ 2021
  Невже в кадровому документообігу ми зовсім скоро зможемо використовувати ЕЦП?  Чи справді майбутнє в HR за чатботами? Як збільшити продуктивність персоналу за допомогою трекерів? Про це і навіть більше ми поговорили на зустрічі HR комітету Західноукраїнського офісу Асоціації 8 квітня 2021. Запрошений експерт - Дмитро Козлов, Виконавчий директор HR Forum Association, розповів про важливість та доцільність застосування діджиталізації в сфері HR. Зокрема, учасники дискусії звернули увагу на такі основні моменти: На першому місці повинна бути саме доцільність використання систем та рішень на конкретних підприємствах; Діджиталізацію HR можна вводити на кожному з етапів життєвого циклу працівника: від рекрутингу до звільнення; Чат-боти - одна із реальних і дуже доступних перспектив у HR, які скоро будуть використовуватися всюди; Ведення документообігу за допомогою смартфона спростить процес кадрового діловодства як для працівника, так і для HR спеціаліста; JobTrakers – цікава новинка, яка здатна підвищити продуктивність персоналу до 35% та забезпечити прийняття ефективних управлінських рішень. Дякуємо нашим спікерам за інформативні виступи та Олені Скибі за модерацію! Ви можете ознайомитися з записом зустрічі, надіславши запит на адресу [email protected]

Невже в кадровому документообігу ми зовсім скоро зможемо використовувати ЕЦП?  Чи справді майбутнє в HR за чатботами? Як збільшити продуктивність персоналу за допомогою трекерів? Про це і навіть більше ми поговорили на зустрічі HR комітету Західноукраїнського офісу Асоціації 8 квітня 2021.

Запрошений експерт – Дмитро Козлов, Виконавчий директор HR Forum Association, розповів про важливість та доцільність застосування діджиталізації в сфері HR.

Зокрема, учасники дискусії звернули увагу на такі основні моменти:

  • На першому місці повинна бути саме доцільність використання систем та рішень на конкретних підприємствах;
  • Діджиталізацію HR можна вводити на кожному з етапів життєвого циклу працівника: від рекрутингу до звільнення;
  • Чат-боти – одна із реальних і дуже доступних перспектив у HR, які скоро будуть використовуватися всюди;
  • Ведення документообігу за допомогою смартфона спростить процес кадрового діловодства як для працівника, так і для HR спеціаліста;
  • JobTrakers – цікава новинка, яка здатна підвищити продуктивність персоналу до 35% та забезпечити прийняття ефективних управлінських рішень.

Дякуємо нашим спікерам за інформативні виступи та Олені Скибі за модерацію!

Ви можете ознайомитися з записом зустрічі, надіславши запит на адресу [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: