fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Львів Митні питання

25/ 03/ 2021
  25 березня відбулась зустріч Митного комітету Асоціації, на якій ми обговорили поточну ситуацію на митниці, зокрема щодо митного оформлення та контролю. Разом із головою комітету радіємо, що компанії здійснюють імпорт/експорт вантажів без проблем. Разом з тим Ігорем Соколовським було висловлено занепокоєння щодо нещодавнього коментаря керівника Митної служби – п. Рябікіна для ЗМІ щодо встановлення практики мінімальної межі митних платежів із фури для товарів із Туреччини та Китаю. Саме тому комітетом планується формування спільної ініціативи від компаній членів Асоціації щодо тривожних настроїв, викликаних такого роду заявами. Просимо слідкувати за оновленнями комітету та долучатись до ініціатив, а також без вагань повідомляти нас про виклики, з якими стикаєтесь у сфері ЗЕД, щоб ми могли невідкладно реагувати на ваші запити!

25 березня відбулась зустріч Митного комітету Асоціації, на якій ми обговорили поточну ситуацію на митниці, зокрема щодо митного оформлення та контролю.

Разом із головою комітету радіємо, що компанії здійснюють імпорт/експорт вантажів без проблем. Разом з тим Ігорем Соколовським було висловлено занепокоєння щодо нещодавнього коментаря керівника Митної служби – п. Рябікіна для ЗМІ щодо встановлення практики мінімальної межі митних платежів із фури для товарів із Туреччини та Китаю. Саме тому комітетом планується формування спільної ініціативи від компаній членів Асоціації щодо тривожних настроїв, викликаних такого роду заявами.

Просимо слідкувати за оновленнями комітету та долучатись до ініціатив, а також без вагань повідомляти нас про виклики, з якими стикаєтесь у сфері ЗЕД, щоб ми могли невідкладно реагувати на ваші запити!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: