fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Харків Фінанси та податки

26/ 02/ 2021
  Відбулося засідання Податково-фінансового комітету Асоціації з фахівцями компанії Crowe Mikhailenko, на якому Віталій Смердов, Голова Комітету, і Конюль Гасанова висвітлили найважливіші законодавчі зміни, розяснення ДПС, актуальну судову практику, тощо. При обговорюванні експерти звернули увагу на наступні тези: •  Мінфін оприлюднив проект Положення про форму і структуру власності. Дані відомості потрібно подавати при реєстрації юридичних осіб, оновлювати (в разі зміни) і щорічно підтверджувати. •  Нерезиденти, які постачають електронні послуги, місцем постачання яких є Україна, будуть зобовязані сплачувати ПДВ в розмірі 20% після перевищення ліміту в 1 млн грн/рік. •  З 2021 року податкова служба зобовязана виявляти наявність / відсутність провини в разі залучення до відповідальності, зокрема, за заниження податкових зобовязань (п.п. 123.2-123.5 ПКУ) і за порушення сплати податкових зобовязань (п.п. 124.2-124.3 ПКУ ). •  Ряд судових рішень щодо визнання представництва постійним як на користь платника податків, так і на користь ДПС. Спікери розглянули практичні кейси і поділилися своїм досвідом супроводу бізнесу в податкових питаннях. Дякуємо експертам за найактуальніші новини зі світу оподаткування, а компанії Telesens IT – за гостинність! Партнер локації

Відбулося засідання Податково-фінансового комітету Асоціації з фахівцями компанії Crowe Mikhailenko, на якому Віталій Смердов, Голова Комітету, і Конюль Гасанова висвітлили найважливіші законодавчі зміни, роз’яснення ДПС, актуальну судову практику, тощо.

При обговорюванні експерти звернули увагу на наступні тези:

  Мінфін оприлюднив проект Положення про форму і структуру власності. Дані відомості потрібно подавати при реєстрації юридичних осіб, оновлювати (в разі зміни) і щорічно підтверджувати.
  Нерезиденти, які постачають електронні послуги, місцем постачання яких є Україна, будуть зобов’язані сплачувати ПДВ в розмірі 20% після перевищення ліміту в 1 млн грн/рік.
  З 2021 року податкова служба зобов’язана виявляти наявність / відсутність провини в разі залучення до відповідальності, зокрема, за заниження податкових зобов’язань (п.п. 123.2-123.5 ПКУ) і за порушення сплати податкових зобов’язань (п.п. 124.2-124.3 ПКУ ).
  Ряд судових рішень щодо визнання представництва постійним як на користь платника податків, так і на користь ДПС.

Спікери розглянули практичні кейси і поділилися своїм досвідом супроводу бізнесу в податкових питаннях.

Дякуємо експертам за найактуальніші новини зі світу оподаткування, а компанії Telesens IT – за гостинність!

Партнер локації

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: