fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Харків HR HUB

25/ 02/ 2021
  Проблема захисту інтересів компаній від недобросовісних працівників, які заподіяли майнову шкоду, не перестає бути актуальною. Цю тему підняли на засіданні HR HUB з експертами Юридичної фірми ILF Сергієм Сільченком, партнером компанії, та юристом Олексієм Головіним. Обговорили: порядок визначення розміру майнової шкоди, способи її відшкодування, актуальну судову практику з питань застосування законодавства про матеріальну відповідальність працівників, тощо. На зустрічі безпосередньо розглянули умови матеріальної відповідальності; ризики, які вважаються обґрунтованими; визначили форми вини та види договорів про матеріальну відповідальність; законодавчі та нормативні регулятивні акти та інше. Спікери ділилися яскравими кейсами щодо обговорених питань та проаналізували судові рішення, які не завжди були позитивними; надавали  поради з вирішення спорів як на користь роботодавця, так і  працівника; відповідали на чисельні запитання, а також домовились повернутися до розрахування вартості матеріальної шкоди на наступній зустрічі. Щиро дякуємо фахівцям за детальну інформацію та практичні поради, а партнеру локації Invite Hub – за гостинність. Чекаємо на продовження! Партнер локації

Проблема захисту інтересів компаній від недобросовісних працівників, які заподіяли майнову шкоду, не перестає бути актуальною. Цю тему підняли на засіданні HR HUB з експертами Юридичної фірми ILF Сергієм Сільченком, партнером компанії, та юристом Олексієм Головіним.

Обговорили: порядок визначення розміру майнової шкоди, способи її відшкодування, актуальну судову практику з питань застосування законодавства про матеріальну відповідальність працівників, тощо.

На зустрічі безпосередньо розглянули умови матеріальної відповідальності; ризики, які вважаються обґрунтованими; визначили форми вини та види договорів про матеріальну відповідальність; законодавчі та нормативні регулятивні акти та інше.

Спікери ділилися яскравими кейсами щодо обговорених питань та проаналізували судові рішення, які не завжди були позитивними; надавали  поради з вирішення спорів як на користь роботодавця, так і  працівника; відповідали на чисельні запитання, а також домовились повернутися до розрахування вартості матеріальної шкоди на наступній зустрічі.

Щиро дякуємо фахівцям за детальну інформацію та практичні поради, а партнеру локації Invite Hub – за гостинність. Чекаємо на продовження!

Партнер локації

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: